موج
کدخبر : ۳۲۵۲۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325286

ظرف ۲۴ ساعت گذشته؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه ۱۱ کرونایی جدید در هرمزگان به ثبت رسیده است، گفت: شمار مبتلایان کرونا مثبت در استان به ۲۶۵ نفر افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان اینگونه اذعان داشت:  از ابتدای شیوع کرونا در استان هرمزگان، یک هزار و ۵۶۶ بیمار با تشخیص بیماری حادتنفسی تاکنون به بیمارستان مراجعه کرده اند، که یک هزار و ۳۰۸ نفر از این تعداد ترخیص شده اند و از تعداد یک هزار و ۴۱۲ نفر به دلیل مشکوک بودن نمونه گیری شده که نتیجه آزمایش ۱۱۰۰ نفر نیز منفی اعلام شده است. 

حسین فرشیدی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: آمار کرونا مثبت در استان هرمزگان به ۲۶۵ نفر افزایش پیدا کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ، تعداد ۱۱ نفر در استان شامل ۶ نفر از قشم، ۲ نفر در کیش، ۲ نفر از بندرعباس و یک نفر پارسیان بود که به شمار کرونایی مثبت جدید در هرمزگان اضافه شده که ۲۱۵ نفر از این تعداد با بهبود وضعیتشان ترخیص شدند.

بنا به اعلام دانشگاه‌ علوم‌پزشکی هرمزگان، از مجموع ۲۶۵ بیمار مبتلاشده به کرونا تاکنون  ۲۱۵ نفر پس از طی دوره‌ی درمانی از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند  تا ادامه‌ی درمان را به مدت چهارده روز در نقاهتگاه‌ها طی کنند و  ۳۲ بیمار نیز هم‌اکنون در بیمارستان‌ها بستری  هستند. شمار فوت‌شدگان نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۱۸ نفر است.

وی با بیان اینکه متوسط سن مبتلایان به کرونا بالای ۶۰ سال است، افزود:  بندرعباس با ۱۳۴ مورد، کیش با ۴۵ مورد، قشم با ۲۸ مورد ، میناب با ۲۷ مورد ، بندر لنگه ۷ مورد ، حاجی آباد ۶ مورد ، رودان ۶ مورد ، پارسیان ۶ مورد ، بستک ۳ مورد ، بندر خمیر ۲ مورد و جاسک ۱ مورد  نیز توزیع ویروس کرونا مثبت در استان هرمزگان را شامل می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها