موج
کدخبر : ۳۲۳۰۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323019

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان ضمن تایید ابتلا به ویروس کرونا، گفت: این که در شرایط قرنطینه چگونه امور را به پیش می‌برم به خودم ربط دارد و به افکار عمومی مربوط نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، در پی شنیده شدن زمزمه هایی مبنی بر ابتلای مدیرکل راهداری هرمزگان و تنی چند از معاونان این سازمان به بیماری کووید 19 برای بیان همدلی و جویا شدن روند پیش‌برد امور در چنین شرایطی تماس تلفنی با یوسف عابدینی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان برقرار کردیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان ضمن تایید ابتلا به ویروس کرونا ، در حالی که وضعیت عمومی‌اش خوب به نظر می‌رسید، از اظهار نظر درباره وضعیت سایر معاونان این سازمان طفره رفت و بیان داشت: نباید به این موضوعات پرداخته شود.

وی ادامه داد: این که در شرایط قرنطینه چگونه امور را به پیش می برم به افکار عمومی مربوط نمی‌شود و استاندار هرمزگان باید این مساله را از من جویا شود.

گفتنی است تنی چند از مسئولان ارشد کشوری در یک ماه اخیر به این ویروس مبتلا شده اند و بسیاری با تشریح روند کاری‌شان در قرنطینه ضمن ایجاد اطمینان در شهروندان نسبت به پیگیری امور، با برجسته سازی این که ویروس کرونا تا چه میزان می تواند همه‌گیر باشد، باعث همراهی و همدلی سایر آحاد جامعه برای پیشگیری از این بیماری شده اند.

خبرگزاری موج هرمزگان ضمن آرزوی سلامتی برای همه افرادی که دل در گرو خدمت به خلق و کشور عزیز اسلامی‌مان دارند، امیدوار است مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان نیز هر چه زودتر با بازیابی سلامتی خود بیش از پیش در راه خدمتگزاری به مردم شریف هرمزگان گام بردارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها