موج
کدخبر : ۳۱۹۰۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319039

فرمانده انتظامی کرمانشاه تأکید کرد:

سردار علی‌اکبر جاویدان گفت: پلیس همه 1585 شعب ثابت و سیار اخذ رأی در سطح استان کرمانشاه را به‌صورت کامل و برای تأمین امنیت آن‌ها پوشش خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: پلیس در آستانه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای تأمین امنیت رویداد مهم انتخابات کاملاً آماده است.

جاویدان افزود: در همین راستا حدود پنج هزار نیروی پلیس در حالت آماده‌باش به سر می‌برند تا کوچک‌ترین خللی در جریان برگزاری انتخابات ایجاد نشود و مردم حضوری پرشور پای صندوق‌های رأی داشته باشند.

جاویدان تصریح کرد: بدون شک احساس امنیت در جریان برگزاری انتخابات مشارکت مردم را افزایش داده و شاهد حضور پرشور اقشار مختلف پای صندوق‌های رأی خواهیم بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی و انتخاب اصلح و آگاهانه را دو موضوع بسیار مهم ذکر کرد و گفت: اگر هردوی آن‌ها محقق شود هم بر اقتدار انقلاب و نظام افزوده‌شده و هم شاهد مجلسی قوی و کارآمد خواهیم بود.

وی همچنین با اشاره به تلاش دشمنان انقلاب و در رأس آن‌ها آمریکا برای منصرف کردن مردم از حضور در انتخابات، گفت: آن‌ها یک روز مردم را به حضور در خیابان‌ها و شرکت در اغتشاشات دعوت کرده و روز دیگر نیز از مردم می‌خواهند در خانه‌هایشان مانده و در انتخابات شرکت نکنند.

جاویدان با اشاره به تلاش مذبوحانه دشمنان برای منصرف کردن مردم از شرکت در انتخابات گفت: آن‌ها به‌خوبی دریافته‌اند که هرقدر مشارکت مردم در این رویداد افزایش یابد، بیشتر از دستیابی به اهدافشان بازخواهند ماند ازاین‌رو مدت‌هاست تلاش می‌کنند تا جلوی این اتفاق را بگیرند.

وی اظهار کرد: مردم با بصیرت کشورمان در 41 سالی که از پیروزی انقلاب می‌گذرد، در انتخابات بسیاری شرکت کرده و با حضور پرشور خود عملاً مشت محکمی بر دهان دشمنان زده‌اند و به فضل الهی در انتخابات پیش رو نیز شاهد حضور گسترده و دشمن‌شکنشان خواهیم بود.

وی همچنین با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص ویژگی‌های کاندید اصلح، گفت: تدین، شجاعت، دلسوز بودن و در مسیر انقلاب حرکت کردن ازجمله خصوصیاتی است که معظم له برای نامزدهای اصلح بیان کرده‌اند و همه ما نیز وظیفه‌داریم با گوش فرا دادن به توصیه‌های ایشان اصلح‌ترین افراد را انتخاب و روانه خانه ملت کنیم.

جاویدان بابیان اینکه مجلس جای مهم و اثرگذاری است، افزود: باید در انتخابمان بسیار دقت کنیم تا بهترین و شایسته‌ترین نفرات که واقعاً لیاقت حضور در جایگاه نمایندگی رادارند را روانه خانه ملت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها