موج
کدخبر : ۳۱۷۷۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317720

امیر پوردستان:

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع مردم ولایتمدار خمینی شهر گفت: حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است که ثمره بهمن 57 است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، امیر احمدرضا پوردستان به مناسبت یوم الله ۲۲بهمن در جمع مردم ولایتمدار خمینی شهر گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷ یک شوک سیاسی بود که تمام معادلات آنها را برهم زد.

وی با بیان اینکه کشور ما یکی از مستعمرات آمریکا بود و بازار تمام محصولات ما برای  آنها بود با پیروزی حق بر باطل تمام این مزایا را از دست دادند.

پوردستان ابراز کرد: انقلاب،  استقلال و آزادی را برای مردم کشور به ارمغان آورد و چون دشمن این مهم را بر نمی تابید از همان آغاز دشمنی خود را نشان داد و نقشه های بسیاری برای کشور ایران طراحی کرد.

پوردستان با اشاره باینکه بعد از دفاع مقدس نیز به دشمنی خود ادامه دادند، گفت: دشمن متوجه شد که بیداری مسلمانان منطقه در حال انجام است برخی کشورها دست به یک ائتلاف زدند که هفتاد و یک کشور علیه ایران اسلامی شدند تا ضربه محکمی به انقلاب وارد کنند و در سال 2001چنین طرحی را تدوین کردند اما با وجود رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و نیروهای جان برکف اعم از ارتش و سپاه و بسیج و مردم ولایتمدار از نقشه خود مایوس شدند و با حمله به افغانستان و سپس به امید حمله به ایران به اشغال عراق پرداختند.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: دشمن فشارهای خود را همچنان ادامه داد و اسلام داعشی را ایجاد کردند تا طرح خاورمیانه جدید ایجاد شود و کشورها تکه تکه شوند.

پوردستان با اشاره به این مطلب که سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گام بلندی در نابودی داعش برداشت افزود: سپهبد شهید سلیمانی شخصیتی که با تمام وجود برای اسلام جهاد کرد و پا به پای رزمندگان مقاومت در جبهه های حق علیه باطل می جنگیدوکار بسیار بزرگی انجام داد.

وی افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی ارتش افسرده سوریه را جان بخشید وبه آنها انگیزه دفاع از وطن بخشید و حشد الشعبی نیز به کمک ارتش سوریه آمد و با ظرفیت تمام کشورها داعش به نابودی گرایید.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان داشت: راه سردار شهید امروز یک مکتب است واین مکتب از ثمرات بهمن 57است.

امیر پوردستان اضافه کرد: ما امروز با چهره جدیدی از تهدیدات روبرو هستیم و دشمن با تمام امکانات به مقابله با ایران برخاسته است و بر دو محور جنگ اقتصادی و جنگ روانی تکیه کرده است.

وی اظهار کرد: دشمن قصد دارد ناامیدی را در دل مردم بیفروزد غافل از اینکه مردم کشور ما تربیت یافته مکتب زینب (سلام الله علیها )هستند.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ملت ما در همه صحنه ها حضور داشته اند و با شرکت در انتخابات نیز اقتدار خود را به رخ تمامی  ملت ها خواهند کشید.

وی  به معامله قرن که دولتهای مرتجع منطقه تیز با آن موافقت کردند اشاره کرد وگفت: امتیازهایی به رژیم صهیونیسم داده شد تا دولت فلسطین به دولت صهیونیسم تبدیل شود اما طبق بیانات فرمانده کل قوا اسرائیل آن روز را نخواهد دید.

امیر پوردستان گفت: رهبر فرزانه انقلاب در بیاییه گام دوم ظرفیت را به جوانها سپردند چون از بنیه قوی علم و ایمان مزبن هستند و جوانان کشور ما شایستگی خود رادر همه عرصه ها نشان داده اند و این مملکت را درمسیر تحقق به اهداف یاور رهبری خواهند بود.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب را رمز پیروزی ما برشمرد و بیان کرد: ملت ما از وفادارترین ملت ها هستند واز توطئه ها هراسی به دل راه نمی دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها