موج
کدخبر : ۳۱۵۰۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315076

مدیرکل هواشناسی مازندران خبر داد:

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت : با ورود نفوذ سامانه بارشی و سرد در استان مازندران شاهد بارش باران و برف در ارتفاعات هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سیدمحمدرضا رضوی اظهار داشت : سردترین نقطه استان مازندران بلده با 6 درجه زیر صفر و سیاه بیشه با کمینه دمای منفی درجه است و دمای هوای صبحگاهی در رامسر ۵، نوشهر ۴.۸، بابلسر ۵.۶، قائمشهر ۳.۸، ساری ۳.۴ درجه سانتیگراد می باشد.

وی ادامه داد: همچنین در کیاسر دمای منفی ۳.۵، دشت ناز ۴.۴، گلوگاه ۳.۹، بندر امیرآباد ۴، آمل ۴.۸، کجور منفی ۴.۴، پس سفید صفر و آلاشت منفی ۴.۸ درجه ثبت شده است.

رضوی  با بیان اینکه بارش باران در مناطق جلگه‌ای و برف در ارتفاعات استان تا بعدازظهر امروز ادامه دارد بیان داشت: در این مدت دمای هوای استان ۳ تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد.

وی تاکید کرد: عصر امروز به تدریج از میزان بارش‌ها در مازندران کاسته و آسمان روز یکشنبه صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی مازندران اذعان داشت:  با فعالیت سامانه بارشی دیروز تاکنون در مازندران بیشترین میزان بارش باران در نوشهر به میزان 28 میلی متر و برف در کندوان 20 سانتی متر گزارش شد.

رضوی از شهروندان و رانندگان خواست تا عصر امروز علاوه بر پرهیز از تردد غیرضروری در جاده‌های کوهستانی، در صورت لزوم تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها