موج
کدخبر : ۳۱۴۴۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314477

محمود مسلم زاده:

فرماندار شهرستان خمینی شهرگفت: ورزش در حوزه سلامت و آسیب های اجتماعی نقش اساسی دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محمود مسلم زاده در آیین تجلیل از قهرمانان و هیاتهای برتر شهرستان خمینی شهر ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در جمع ورزشکاران و مسئولان شهرستان اظهار کرد: حوزه ورزش در سطح کلان کشوری و استان و شهرستان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی تصریح کرد: با نگاهی گذرا در تمامی حوزه ها این نتیجه حاصل می شود که ورزش نقش بسیار پررنگی دارد ؛ در حوزه سلامت ورزش یکی از آیتمهای سلامت جسم و روح است همچنین در حوزه های اجتماعی به کاهش آسیبهای اجتماعی کمک شایانی می کند.

محمود مسلم زاده از زحمات اداره کل ورزش استان که از جهات بسیاری به شهرستان خمینی شهر یاری رسانده است تقدیر کرد و ادامه داد:  خمینی شهر به جهت موزاییک بودن با استان اصفهان در زمینه ورزشی نگرش خاصی به نخبگان ورزشی انجام شده است.

وی در بحث محله محوری که در اطلس جغرافیایی شهرستان خمینی شهر ترسیم شده است، افزود: احصاء سرانه های ورزشی در دو روستای ترانچی و قلعه امیریه و شهرهای کوشک ، درچه، اصغرآباد و خمینی شهر سرانه مشخصی دارند و برخی محله ها هنوز به هدف مورد نظر دست نیافته  اند.

مسلم زاده بحث نشاط اجتماعی را از نیازهای شهرستان برشمرد واضافه کرد: می توان باپر رنگ کردن ورزش این شور و نشاط را به بدنه شهرستان تزریق کرد.

وی همچنین دو باشگاه ذوب آهن و سپاهان را پتانسیل خوبی برای شهرستان معرفی کرد و افزود:در این زمینه با روسای مربوطه گفتگوهایی صورت پذیرفته است.

فرماندار شهرستان خمینی شهر در پایان خاطر نشان کرد: شهرستان خمینی شهرسرشار از  پتانسیل قشر جوان است و این شهرستان در دو ورزش هندبال و والیبال نفرات متعددی را به استان و کشور معرفی نموده است.

به گزارش موج ؛ مراسم آیین تجلیل از  هیات‌های برترو ورزشکاران شهرستان خمینی‌شهر یکشنبه شب در مجموعه تشریفات شهرستان که با حضور مسوولان شهرستان و استانی، مربیان، داوران و ورزشکاران برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها