موج
کدخبر : ۳۱۰۹۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-310992

همزمان با هفته پژوهش؛

24نفر از فن آوران و پژوهشگران برتر استان اصفهان در تالار شهید فتوحی دانشگاه صنعتی تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، معاون پژوهش دانشگاه صنعتی گفت: در این جشنواره از 24 نفر از فناوران و پژوهشگران برتر استان اصفهان در بخش های دانش آموزی، فناوری، علوم پزشکی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی و دامپزشکی، هنر و معماری، فنی و مهندسی و دستگاههای اجرایی تجلیل شد.

 بهروز ارباب شیرانی با اشاره به شعار هفته پژوهش امسال با عنوان، پژوهش اثربخش، فناوری ارزش‌آفرین و رونق تولید، افزود: براساس تجربیات سال گذشته، شورای سیاست‌گذاری هفته پژوهش با حضور همه اعضاء تشکیل شد.

وی با بیان این که نخستین نشست ستاد هفته پژوهش استان با دعوت از کلیه دستگاه های اجرایی، صنایع، دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی 17 آذر ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان تشکیل شد، ادامه داد: پرونده های پژوهشی تا 27 آذرماه بررسی و مورد ارزیابی کارگروه ها قرار گرفت.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان ادامه داد: کارگروه های تخصصی ستاد هفته پژوهش استان مشتمل بر 39 نفر در موضوعات فناوران برتر، علوم پزشکی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی و دامپزشکی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، دستگاه های اجرایی و دانش آموزی، به معرفی نفرات برتر پرداختند.

ارباب شیرانی به کار تیمی اشاره کردو اضافه کرد: از همان دوران ابتدایی می توان با ایجاد طرح سوال ذهن خلاقانه آنها را بیدار کرد تا درآینده پژوهشگر ممتاز شوند چه اینکه از دانش آموزان تجلیل به عمل آمد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: امید است این پژوهش ها در زمینه تولیدو رونق ملی اعمال شود وبه پیشبرد طرح های تحقیقاتی بینجامد.

به گزارش موج، نفرات برتر جشنواره فناوران و پژوهشگران استان اصفهان به شرح ذیل معرفی شدند.

بخش دانش آموزی: ملیکا طاهری  دانش آموز دوره متوسطه دوم از شهرضا ، نگین خادمی دانش آموز دوره متوسطه اول از ناحیه سه اصفهان، آرمینا نادری دانش آموز متوسطه یک از ناحیه سه اصفهان و مبین کاویانپور دانش آموز مقطع ابتدایی از شهرضا 

بخش فناوری: محمد تقی جعفری از دانشگاه صنعتی اصفهان ، نیما جمشیدی از دانشگاه اصفهان، حامد محمودپور از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان،

بخش علوم پزشکی: نوشین محمدی فر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،  شهناز رضوی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  و در بخش علوم پایه:  علی اصغر انصافی  از دانشگاه صنعتی اصفهان و  شهران تنگستانی نژاد از دانشگاه اصفهان 

بخش علوم انسانی: آرش شاهین از دانشگاه اصفهان و امیر گندمکار از دانشگاه آزاد نجف آباد و در بخش کشاورزی و دامپزشکی: امیر حسین گلی از دانشگاه صنعتی اصفهان ، محمود رضا همامی از دانشگاه صنعتی اصفهان و  کوروش شیرانی از مرکز آموزش کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان

بخش هنر و معماری: محمود قلعه نوعی از دانشگاه هنر اصفهان و  حسین احمدی از دانشگاه هنر اصفهان و در بخش فنی و مهندسی: فتح الله کریم زاده از دانشگاه صنعتی اصفهان، پیمان معلم از دانشگاه اصفهان و  ابوالفضل حلوایی نیاسر از دانشگاه کاشان

بخش دستگاههای اجرایی: شهرام شاکریان از مدیریت منابع انسانی استانداری اصفهان، مریم فریور از سازمان فنی و حرفه ای استان اصفهان و  داوود نصر اصفهانی از اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان  تجلیل شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها