موج
کدخبر : ۲۹۱۷۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-291754

استاندار یزد؛

استاندار یزد بر اهمیت به روزرسانی برنامه‌ها، طرح‌ها و ارائه عملکرد ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی و ایجاد سامانه مناسب برای در جریان قرار دادن آحاد مردم و جوانان از برنامه‌ها تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد علی طالبی استاندار یزد گفت: در هفتمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی یزد که با حضور فرمانداران و  برخی صاحبان صنایع استان تشکیل شد، افزود: بررسی دقیق طرح‌ها و اولویت‌بندی‌ها آنها در امر تولید و ایجاد اشتغال باید معیار عمل مسئولان استان قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی باید طبق مقررات برای اجرای اقتصاد مقاومتی،  ماموریت‌های خود را دقیق، جدی و طبق برنامه تعریف و انجام دهند از مسئولان ستاد خواست تا در موعد مقرر نسبت به پاسخگویی و پیگیری طرح‌ها، برنامه‌ها و مصوبات اقدام کنند.

استاندار یزد تصریح کرد: پاسخگو نبودن برخی دستگاه‌ها و متولیان امر در قبال طرح‌های اقتصاد مقاومتی پذیرفته نیست و این حق مردم است شفاف و صادقانه در جریان امور که توسط نظام و دولت برای تحقق آنها تلاش می‌شود قرار گیرند.

طالبی به اهمیت به روزرسانی برنامه‌ها، طرح‌ها و ارائه عملکرد ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی و ایجاد سامانه مناسب برای در جریان قرار دادن آحاد مردم و جوانان از برنامه‌ها تاکید کرد.

استاندار یزد یکی از برنامه‌ها را، راه اندازی وبگاه  معرفی مشاغل، ظرفیت‌ها و نیازها برای پیوند صنعت با دانشگاه در استان خبر داد و بیان کرد: پیوند دقیق بین دانشگاه و محیط کار، نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال و تولید دارد و نظام و دولت از آن حمایت می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها