موج
کدخبر : ۴۰۵۸۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405801

میرکمال الدین میرجعفریان:

سرپرست معاونت عمرانی استانداری اردبیل از کاهش ذخیره پشت سدهای استان و کمبود آب شرب در شهرستان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، میرکمال الدین میرجعفریان ، سرپرست معاونت عمرانی استانداری اردبیل در جلسه شورای فنی استان با بیان کاهش ذخیره پشت سدهای استان و کمبود آب شرب در شهرستان اردبیل گفت: جبران کسری مرکز استان به عنوان اولویت اصلی باید در قالب یک برنامه میان مدت به انجام برسد.

وی افزود: منابع موجود جهت تامین آب مورد نیاز در منطقه شناسایی و با افق حداقل ۲۵ ساله با استفاده از نظریه کارشناسان باید مطالعه شود.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری اردبیل اظهار کرد: لازم است برای احداث تصفیه‌خانه های محلی فاضلاب استان از سرمایه گذاران بخش خصوصی دعوت شود.

میرجعفریان افزود: باید با اطلاع رسانی شفاف جهت تامین منابع آبی صنایع با بازچرخانی فاضلاب اقدام شود و همچنین مالکان صنایع می‌توانند با هزینه کمتر آب مورد نیاز خود را از این طریق تامین کنند.

وی با تاکید بر اینکه نقشه راه توسعه در پروژه‌های عمرانی باید ترسیم شود، اظهار کرد: در راستای نیازسنجی پروژه‌ها و ایجاد تعادل در مسایل عمرانی باید با جدیت تلاش و برای فعالیت های عمرانی نقشه راه ترسیم شود.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری اردبیل افزود: شورای فنی مرجع تصمیم گیری نهایی در اجرا و کیفی بخشی به پروژه های عمرانی است و باید با نظارت‌های مستمر به تقویت فعالیت ها در این حوزه کمک کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`