سخنگوی اورژانس مازندران از شش حادثه ویژه تصادف در مازندران با 39 نفر مصدوم در 24 ساعت گذشته خبر داد.

ذکریا اشکپور در گفت‌و‌گو با خبرگزاری موج اظهار کرد: در روز اول فروردین ۹۶، تیم‌های فوریت‌های پزشکی مازندران به 39 مصدوم تصادفی خدمات درمانی پیش بیمارستانی ارائه کردند.

وی با بیان اینکه بیشترین آمار این تصادفات در محور هراز و بعد در مسیر آمل به محمودآباد بود، تصریح کرد: در تصادف اول که در ساعت 7 و 32 دقیقه اول فروردین در محور هراز منطقه بایجان در اثر برخورد خودروهای mvm ، پژو 405 و پژو پارس 6 نفر مصدوم شدند که همگی به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.

سخنگوی اورژانس مازندران خاطرنشان کرد: دومین تصادف در ساعت 14 و 29 دقیقه در محور هراز و در مقابل معدن شهیدی در اثر برخورد خودروهای پراید و تویوتا 7 نفر مصدوم شدند که 5 نفر از سوی تیم‌های اورژانس به صورت سرپایی مداوا شدند و 2 نفر به بیمارستان17 شهریور آمل منتقل شدند.

اشکپور گفت: تصادف سوم در ساعت 15 و 27 دقیقه در محور آمل محمودآباد منطقه کلاصفا در اثر انحراف پراید 6 نفر مصدوم شدند که به بیمارستان 17 شهریور انتقال داده شدند.

وی تصادف چهارم را در ساعت 15 و 27 دقیقه در محور ساری کیاسر عنوان کرد و افزود: این تصادف در منطقه پل گرماب بین دو خودروی پراید بود که 7 نفر مصدوم و به بیمارستان امام خمینی ساری منتقل شدند.

سخنگوی اورژانس مازندران با بیان اینکه تصادف پنجم در جاده آمل محمودآباد در ساعت 23 و 33 دقیقه در منطقه تلیکسر میان دوو دروی نیسان و پراید اتفاق افتاد که 6 نفر مصدوم شدند، تصریح کرد: مصدومان این تصادف یک نفر سرپایی مداوا شد و 5 نفر به بیمارستان شهدای محمودآباد منتقل شدند.

اشکپور آخرین تصادف را در محور هراز در ساعت یک و 41 دقیقه بامداد امروز عنوان کرد و یادآور شد: این تصادف در منطقه نارنجستان بین خودروهای نیسان و پژو بود که 7 نفر مصدوم و از سوی تیم‌های اورژانس پس ازانجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج