موج
کدخبر : ۳۹۰۵۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390531

مسئول واحد مشاوره خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها با بیان اینکه واحد مشاوره خواهران در ماه به صورت میانگین به ۲۵۰ تا ۳۰۰ بانو خدمات مشاوره‌ای کاملا رایگان ارائه می‌کند، گفت: در چهار ماهه نخست سال جاری بیش از 700 بانو از خدمات مشاوره‌ای آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها بهره مند شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، خانم جعفری با بیان اینکه در حال حاضر واحد مشاوره به صورت محدود و با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی به بانوان خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌کند، اظهار کرد: خدمات مشاوره‌ای ارائه شده به بانوان بر اساس نیازهای زندگی خانوادگی و سبک زندگی اسلامی دربخش‌های اخلاق، تحصیل، آمادگی‌های پیش از ازدواج، تربیت فرزند، تغذیه و همسرداری است.

وی افزود: در حال حاضر ۲۸ استاد به صورت افتخاری در واحد مشاوره به زائران و مجاوران خواهر استان مقدس بانوی کرامت خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌کنند.

مسئول واحد مشاوره خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها تصریح کرد: بانوان علاقه‌مند برای تنظیم وقت مشاوره همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۳ می‌توانند با شماره ۳۷۱۷۵۴۵۰ تماس بگیرند.

وی با تأکید بر اینکه واحد مشاوره خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها هر ماه به صورت میانگین به ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر از بانوان خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهد، ادامه داد: حداقل مدت زمان مشاوره برای هر فرد از سوی کارشناسان واحد مشاوره ۴۰ دقیقه است.

جعفری افزود: هم‌زمان با فروردین و اردیبهشت‌ماه به دلیل تعطیلات کرونایی واحد مشاوره به ۱۷۰ نفر از بانوان در گروه‌های سنی مختلف خدمات مشاوره‌ای ارائه کرده است و در خردادماه نیز ۲۹۰ نفر از خدمات مشاوره‌ای آستان بهره‌مند شده‌اند.

مسئول واحد مشاوره خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها اظهار کرد: در تیرماه کارشناسان واحد مشاوره به ۲۵۰ نفر از بانوان خدمات مشاوره‌ای ارائه کرده‌اند که در مجموع در چهار ماه نخست سال جاری ۷۰۰ نفر از بانوان مسائل و مشکلات خود را با کارشناسان واحد مشاوره آستان مقدس مطرح کرده‌ و راهکارهای مورد نیاز را دریافت کرده‌اند.

وی یادآور شد: بانوان برای دریافت خدمات مشاوره ای پس از دریافت نوبت به صورت تلفنی می‌توانند به صحن جواد الائمه جنب درب ۲۴ حرم مطهر مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`