موج
کدخبر : ۳۷۱۰۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371018

فرماندار چالوس تاکید کرد:

فرماندار چالوس بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط شهروندان ، مسافران و اصناف در سطح این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سید رسول حسینی در حاشیه بازدید از جاده چالوس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وضعیت شهرستان چالوس از نظر سطح رنگ بندی در موضوع کرونا زرد است اما این وضعیت شکننده بوده و رعایت نکات بهداشتی باید در اولویت همه باشد.

وی ادامه داد: تحت هر شرایطی باید از عادی انگاری جلوگیری شود و پرهیز از میهمانی رفتن و میهمانی دادن باید مورد توجه خانواده ها قرار گیرد.

حسینی بیان داشت: تمام پروتکل های بهداشتی که مد نظر ستاد مبارزه با کرونا است باید در سطح شهرستان انجام دهد و نباید به راحتی از این موضوع مهم گذر کنیم زیرا شرایط شکننده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان چالوس اذعان داشت: با توجه به اینکه حضور گردشگر و مسافر در شهرهایی که در حالت زرد قرار دارند ممنوع نیست لذا درخواست ما از همه این است که پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

وی گفت: وضعیت بهداشتی عوارضی آزاد راه تهران شمال در قطعه 4 مناسب نیست و مسئولین مربوطه باید هر چه سریعتر از نظر بهداشتی آن مکان را سروسامان دهند .

حسینی بیان داشت: نظارت ستاد مبارزه با کرونا شهرستان چالوس در بخش های مختلف شهرستان به صورت مستمر ادامه دارد.

فرماندار چالوس تاکید کرد: تمام نیروهای امدادی ، راهداری و هلال احمر در آماده باش قرار دارند و در مسیر جاده کندوان  و سطح شهر مرزن آباد ، چالوس و هچیرود مستقر می باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها