موج
کدخبر : ۳۶۹۶۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369605

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران خبر داد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران گفت: تدابیر لازم برای ارائه برق پایدار در ایام تعیطلات نوروزی اندیشیده شده است تا کوچک ترین خللی در ارائه خدمات به مشترکین ایجاد نشود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، کیوان فرح زاد با اشاره به در پیش بودن تعطیلات نوروزی اظهار داشت: کشیک‌ها ستادی در رده‌های مدیریتی، کارشناسی با هدف هدایت و نظارت و کنترل شبکه‌های توزیع، تشکیل کمیته مدیریت بحران در ستاد و امور هشتگانه، تجهیز انبارها به تجهیزات ضروری شبکه، رصد دائمی پیش بینی آب و هوا و اطلاع رسانی به مراکز حساس با هدف استفاده از مولدهای برق در مواقع اضطرار از موارد پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: برگزاری مانورهای متعدد جهادی برای پایداری شبکه به ویژه اصلاح شبکه های غیر قابل دسترس، و همچنین افزایش ضریب آمادگی همکاران در مقابل حوادث و بحران‌ها، همکاری و هماهنگی با کلیه سازمان ها از جمله شهرداری برای انجام شاخه بُری درختان درگیر با شبکه و افزایش قابلیت اطمینان شبکه توزیع از جمله رینگ فیدرهای فشار متوسط نیز از جمله موارد پیشگیرانه بوده است که در طول سال انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران تصریح کرد: اکیپ های اتفاقات شبکه هم به صورت شیفتی فعالیت داشته و اکیپ‌هایی نیز در سطح شهرستان ها برای تسریع در خدمات‌رسانی مستقر خواهند بود و همچنین تلفن 121 به عنوان کوتاه‌ترین مسیر ارتباط مشترکین با شرکت جهت رفع هرگونه مشکلی در تأسیسات و تجهیزات شبکه برق آماده پاسخگویی به صورت شبانه روزی هستند.

وی گفت: در راستای تأمین برق پایدار و مستمر و خدمات‌رسانی به مشترکین در کنار همکاران اکیپ های پیمانکاری (سرد و گرم) نیز آماده ارائه خدمات به مردم بوده‌اند تا در صورت نیاز به محل اعزام شده و مشکل را برطرف کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها