موج
کدخبر : ۳۲۹۵۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329599

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران:

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: تمام ارزش نیروی انسانی که در نگاه توسعه‌محور از آن با عنوان سرمایه یاد می‌شود به توان یادگیری و ظرفیت تجربه‌اندوزی اوست توان و ظرفیتی که مختص انسان است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سمیه قاسمی طوسی اظهار داشت:انسان در مسیر زندگی خود آموخت تجربیات خود را به نسل‌های پس از خود بیاموزد و این انتقال تجربه و آموزش به دیگران، ارزشی هم‌سنگ و هم‌اندازه با تجربه‌اندوزی و یادگیری دارد چون همواره به نوع انسان کمک کرد تا رشد فرهنگی و تمدنی داشته باشد و انتقال تجربه به اندازه تجربه‌اندوزی مهم است و اساساً یکی از امتیازات انسان محسوب می‌شود.

وی ادامه داد : ضرورت انتقال تجربیات و دانش فنی در میان مدیران و کارمندان دستگاه‌های اجرایی نیز اهمیت بالایی دارد و اگر در مدیریت دستگاه‌های اجرایی و انجام درست وظایف سازمانی اسیر آزمون و خطا شویم و از انتقال تجربیات کاری و دانش و مهارت فنی خواسته یا ناخواسته غفلت کنیم یا از تجربه دیگر نیروهای سازمانی استفاده شایسته نکنیم، نیز دچار عقب‌ماندگی‌های غیرقابل جبران خواهیم شد.

طوسی در ادامه به موضوع زنان و حضور بانوان در دستگاه‌های اجرایی و واحدهای خصوصی و همچنین شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان اشاره کرد و گفت: بسیاری ازین بانوان دانش‌آموخته دانشگاه‌های معتبر هستند و این حضور و سابقه موثر، به خلاقیت و ارائه پیشنهادهای فنی تخصصی منجر خواهد شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران تاکید کرد: پیشنهادهای ارائه شده توسط بانوان نیز باید با نگاه کارشناسی، بررسی شود چون بانوان عزیز ما هم در حوزه اتاق فکر و هم در بخش عملیات، ظرفیت بسیار بالایی دارند و استفاده درست از این ظرفیت، حرکت به سمت توسعه را تسهیل می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها