موج
کدخبر : ۳۲۹۹۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329902

مصری در نشست فراکسیون کارگری مجلس یازدهم:

منتخب مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم گفت: قول می‌دهیم برای جامعه کارگران کارگری کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، عبدالرضا مصری منتخب مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم امروز (سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۹۹) در نخستین نشست فراکسیون کارگری مجلس یازدهم گفت: ۱۸۰ هزار میلیارد تومان بدهی کارگران را دولت پرداخت نمی‌کند و مصوبه ‌ای را در دولت گذراندند که حق کارگران را تضییع کردند.

وی با طرح این سوال که کجا یک پژوهش و پیشنهاد منطبق بر قانون آمد که فردا گیر نداشته باشد و رد نشود.، خاطرنشان کرد: زمانی که بنده رییس کمیسیون اجتماعی مجلس بودم یک مطلب به دست ما رسید و ما دنبال کرده و پس از آن بیمه تامین اجتماعی کارگران روز مزد به جریان افتاد.

منتخب مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم تاکید کرد: ما قول می‌دهیم برای جامعه کارگری، کارگری کنیم و آنقدر یک مسئله را دنبال می کنیم تا مصوب شود.

مصری افزود: زمانی که بحث انتقال بیمه به وزارت بهداشت مطرح شد، با حضور نمایندگان کارگری در مجلس، تجهیزاتی که با پول کارگران تهیه شده بود، در دست کارگران ماند.

وی عنوان کرد: متاسفانه در لایحه دولت برای افزایش حقوق‌ها جامعه کارگری مطرح نشده و فقط برای کارمندان لایحه مطرح می‌شود. وقتی که مجلس هم ورود می‌کند، می‌گویند این هزینه بر بوده و شورای نگهبان رد می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    مگر کارگران که کل اقتصاد را راه اندازی می کنند غیر ایرانی و اسرائیلی هستند!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
    آقای رئیس مجلس و نمایندگان به والله و تالله روز قیامت باید در محضر حق باید جوابگو باشید و .....

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها