موج
کدخبر : ۳۱۸۷۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318721

تقوی در همایش اقشار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب:

تقوی گفت: همه پستها در جمهوری اسلامی ایران انتخابی هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، حجت الاسلام سید رضا تقوی عصر امروز در همایش اقشار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس،  گفت: اگر رویکرد ما در ایام انتخابات عاقلانه باشد، می توانیم راه حل بسیار از مشکلات را حل کنیم و از پیچیدگی ها عبور کنیم.

وی افزود: انتخابات مظهر اقتدار است و کشور ما نیز با انتخابات مدیریت می شود و همه مسئولان ما مستقیم یا غیر مستقیم با رای مردم انتخاب می شوند.

عضو فهرست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تاکید کرد: اینکه برخی پست ها را به انتصابی و انتخابی تقسیم می کنند حرف دقیقی نیست و همه پستها در جمهوری اسلامی انتخابی است.

تقوی درباره راهبرد فهرست شورای ائتلاف نیز، گفت: شرکت در انتخابات  یک فریضه دینی است از این رو طرفدار حضور حداکثری و نشاط سیاسی و اجتماعی هستیم.

وی تاکید کرد: راهبرد دیگر ما این است که به قانون و رای مردم وفادار باشیم و معتقدیم که رای مردم پشتوانه نظام است.

عضو فهرست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: رعایت اخلاق اسلامی و حفظ کرامت انسانی دیگر راهبرد ما است و در این انتخابات به دنبال آن نیستیم که با تهمت به رقیب او را از صحنه رقابت خارج کنیم.

تقوی افزود: نباید اینطور باشد که سخنگوی شورای نگهبان اعلام کند که ۷۰ نفر از ۲۷۰ نفر نماینده مجلس صلاحیت حضور در مجلس را ندارند.

وی با اشاره به اینکه مجلس تجارت خانه نیست، گفت: مگر امام(ره) نفرمودند که مجلس عصاره ملت است،  پس چرا برخی برای مجلس کیسه می دوزند؟

عضو فهرست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در پایان تاکید کرد: مجلس آینده باید مجلس قوی باشد تا بتواند موانع را برای اشتغال جوانان برطرف کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها