موج

خبر تک نرخی شدن بنزین در بودجه 99 چند روزی است که در حال دست به دست شدن است و برخی از نمایندگان آن را تایید و برخی آن را تکذیب می کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، چند روزی است که برخی نمایندگان ادعا می کنند در جلسه کمیسیون انرژی موضوع تک نرخی شدن بنزین مطرح شده است و برخی دیگر این موضوع را تکذیب می کنند.

بنابراین مردم در شرایط سخت فعلی چشم شان به خبرهای ضد ونقیضی است که از بهارستان به گوش می رسد و همین موضوع اهمیت ماجرا را دو چندان کرده است.

بنزین 1800 تومانی در کمیسیون انرژی مطرح نشده است

حسن بهرام نیا عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به پیشنهاد بنزین 1800 تومانی در کمیسیون انرژی، اظهار داشت: چنین موضوعی نه در مجلس و نه در کمیسیون انرژی مطرح نشده است.

پیشنهاد تک نرخی شدن بنزین در کمیسیون تلفیق بودجه 99 

سکینه الماسی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشنهاد تک نرخی شدن قیمت بنزین با قیمت 1800 تومانی به موج گفت: این موضوع در کمیسیون تلفیق بودجه 99 مطرح شده و در کمیسیون انرژی صحبتی در مورد این موضوع نشده است.

گفتنی است، پیشتر احمد صفری عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد تک نرخی شدن بنزین با قیمت 1800 تومان خبر داد و گفت: مردم حتی راضی به بنزین دو هزارتومانی تک نرخی هم هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها