موج
کدخبر : ۳۸۶۸۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386812

محمدصادق معتمدیان:

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، تمام کسانی که در این روستا مشکلات معیشتی داشته و حقوقی ندارند را تحت پوشش قرار خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در جریان سفر به شهرستان خواف پس گفتگو با مردم روستای هم زاره و شنیدن مشکلات آنان عنوان کرد: با توجه به مشکلات و محرومیت‌هایی که روستای هم زاره دارد، نیازمند تمرکز بیشتر بر روی این روستا هستیم.

محمدصادق معتمدیان  در ادامه این بازدید گفت: بحث تامین آب و لایروبی قنوات از اولویت‌های این روستا است، در این راستا همچنین حتما امروز سهمیه خاصی را در حوزه نهاده‌های دامی به شهرستان خواف و منطقه با محوریت روستا‌ها اختصاص خواهیم داد.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم این روستا افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، تمام کسانی که در این روستا مشکلات معیشتی داشته و حقوقی ندارند را تحت پوشش قرار خواهد داد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های اعتباری و تسهیلاتی نهاد‌های حمایتی تصریح کرد: در بحث مسکن، زمین و وام بلاعوض شرایط محیا است و بنیاد مسکن و بهزیستی اعتبارات خوبی دارند که نیاز است در مناطق محروم این اعتبارات داده شود.

استاندار خراسان رضوی همچنین اظهار کرد: در این راستا حتما بنیاد مسکن، کمیته امداد و بهزیستی باید در این منطقه حضور پیدا کنند و ظرفیت ۵۰ میلیون وام بلاعوض و ۱۰۰ میلیون وام قرض الحسنه را برای مردم اطلاع رسانی کند  تا مردم از این امتیاز خوب استفاده کنند.

معتمدیان در خاتمه این سفر کمک به دهیاری روستای هم زاره و قول مساعد جهت ساخت پارک کوچک تفریحی در این روستا را داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها