موج
کدخبر : ۳۷۳۴۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373467

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: ۴۰۰ نفر از کارشناسان بهداشت محیط در قالب ۱۵۰ تیم بازرسی به طور مستمر بر عملکرد بهداشتی واحد‌های صنفی، اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی نظارت دارند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مهدی قلیان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با توجه به شروع موج چهارم کرونا در کشور و قرمز شدن وضعیت شهر مشهد اعلام کرد: با متخلفان و ناقضان شیوه نامه‌های بهداشتی در سطح شهر به طور جدی برخورد می‌شود.

 دکتر مهدی قلیان در ادامه گفت: با توجه به اینکه دستورالعمل رعایت پروتکل‌های بهداشتی در موج چهارم کرونا به تمامی اصناف و اماکن، واحد‌ها و سازمان‌های تحت پوشش دانشگاه ابلاغ شده است و با ناقضان شیوه نامه‌های بهداشتی ابلاغی برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، در برخورد با متخلفان صنفی و دیگر رده‌های شغلی و سازمان ها، اخطار‌ها ابتدا به صورت کتبی و در ادامه در صورت تکرار از طریق معرفی به مراجع قضایی صورت خواهد گرفت.

 دکتر قلیان در مورد تیم های بازرسی و ارزیابی اماکن متخلف تصریح کرد: در حال حاضر نظارت‌های مشترکی با حضور کارشناسانی از اداره اماکن نیروی انتظامی، سازمان صنعت و معدن و اتاق اصناف، فرمانداری و قوه قضائیه در قالب تیم‌های مشترک در حال انجام است و همچنین ۴۰۰ نفر از کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای این معاونت در قالب ۱۵۰ تیم بازرسی به طور مستمر بر عملکرد بهداشتی واحد‌های صنفی، اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی نظارت دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها