موج

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی

حجت الاسلام والمسلمین تقوی گفت: به دولت و مجلس هم توصیه می کنیم محور توسعه و پیشرفت کشور را کشاورزی قرار دهند زیرا وقتی اقتصاد کشور مبتنی بر کشاورزی باشد آسیب پذیری کمتری خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، نماینده ولایت فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این نمایشگاه حمایت بخش کشاورزی کشور است، گفت: در این وزارتخانه بیشتر بر روی تولید و رونق تمرکز کرده است، چراکه همه اینها برای معیشت مردم را تامین کند.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی با بیان اینکه در یکسالی در این وزارتخانه فعالیت می کنم و شاهد تلاش وزیر، معاونان و رؤسای سازمان ها هستم، افزود: این تلاش برای جلوگیری از اخلال در تامین مواد غذایی مردم است.

او با بیان اینکه رسالت ما حمایت از بخش کشاورزی کشور است، تصریح کرد: به دولت و مجلس هم توصیه می کنیم محور توسعه و پیشرفت کشور را کشاورزی قرار دهند زیرا وقتی اقتصاد کشور مبتنی بر کشاورزی باشد آسیب پذیری کمتری خواهد داشت. به عبارت دیگر تمام امکانات بخش کشاورزی در کشور موجود است، از طرف دیگر می بینیم که امروز اقتصاد نفتی مورد تحریم قرار گرفته که آسیب پذیری در این بخش زیاد است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها