موج
کدخبر : ۳۲۸۷۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328758

سردار معصوم بیگی خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام باند 4 نفره سارقان مسلح و کشف بالغ بر 150 میلیارد ریال اموال مسروقه مردم توسط نیروی انتظامی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی بیان داشت: یک باند سارقان مسلح 4 نفره که در چندین استان دیگر کشور هم سرقت مسلحانه کرده و بالغ بر 150 میلیارد ریال از اموال مردم را به غارت برده بودند، در عملیات پیچیده و هوشمندانه کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان شناسایی و با آن ها برخورد شد.

وی افزود: یک باند 4 نفره دیگر هم که با ارائه چک های سرقتی در ازای خرید کالا بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بودند دستگیر شدند و کلاهبرداری که با شگردی خاص از 110 فروشنده کالا در سایت دیوار کلاهبرداری کرده بود نیز دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: همچنین باند سرقت مسلحانه ای که موتورسیکلت های گران قیمت را سرقت می کردند و باند بزرگی که حدود 17 هزار دلار و 20 میلیارد ریال اموال مردم را به سرقت برده بودند و باندی که سارقان منزل بودند و بالغ بر 27 فقره سرقت داشتند و سارقانی که با شیوه پنچر کردن خودروی مردم و ایجاد تصادفات ساختگی سرقت می کردند شناسایی و با آن ها برخورد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها