English

فرماندار سنندج:

نبود پارکینگ در هسته مرکزی سنندج شهروندان را به شدت رنج می دهد

فرماندار سنندج با بیان اینکه نبود پارکینگ در هسته مرکزی شهر شهروندان را به شدت رنج می دهد، گفت: جمع آوری وانت بارهای دستفروشان ثمره تعامل جمعی بود که اتفاقات اخیر اجازه نداد حلاوت این حرکت استمرار داشته باشد، این مهم باید با تعامل هرچه بیشتر شهرداری و انتظامی به صورت جامع انجام گیرد.

نبود پارکینگ در هسته مرکزی سنندج شهروندان را به شدت رنج می دهد

به گزارش خبرگزاری موج کردستان ،حسن عسکری، امروز یکشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان کردستان، شهردار و اعضای شورای شهر سنندج، با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: سال جدید و بهار قرآن را به همه مردم استان و به ویژه شهروندان نیروهای انتظامی شبانه روز پای کار بوده و آسایش امروز ما مدیون رشادت های این عزیزان است که تمام توان خود را برای برقراری و حفظ امنیت به کار گرفته اند.

وی با بیان اینکه عملکرد در مدیریت شهر به ویژه تنظیم آن در دوران اغتشاشات موجب شد که مردم به لحاظ روانی فشار زیادی را متحمل نشوند، گفت: تلاش شبانه روزی نیروهای خدوم شهرداری و حضور مستمر شهردار و اعضای شورا در آن ایام موجب شد که مردم چهره ناآرامی را در شهر نظاره گر نباشند.

تصریح کرد: مجموعه شهرداری و شورای شهر در مسیر خدمات رسانی به مردم همواره پای کار بوده و در ستاد برفروبی نیز عملکرد بسیار رضایت بخشی داشته اند.

وی گفت: انتظار داریم این تعامل و همدلی در روزهای پایان سال و همچنین جشن های نوروزی در بین نیروی انتظامی و مدیریت شهری ادامه داشته باشد.

فرماندار سنندج خروجی تعاملات بین دستگاهی را زمینه ساز رضایتمندی مردم خواند و گفت: با روحیه تعاملی و همراهی که وجود دارد می توانیم مشکلات و موانع را رفع کنیم.

به گفته عسکری، یک دستی در جامعه دنبال این است که یک غم و ناامیدی را تزریق کنند مشکلات وجود دارد اما نباید تلاش هایی که در راستای رفع مشکلات صورت می گیرد را نادیده گرفت.

وی با تاکید براینکه دشمن دنبال القای ناامیدی در جامعه است، عنوان کرد: باید مواظب باشیم که ناخواسته در زمین دشمنان بازی نکنیم.

فرماندار سنندج به برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای برگزاری مراسمات آخر سال به ویژه ویژه برنامه های نورزی در این شهرستان گریزی زد و گفت: حاکمیت با شادی مردم مخالف نیست و برای جشن نوروز با حضور آحاد مردم برنامه ریزی کرده ایم.

عسکری در ادامه با تاکید براینکه نبود پارکینگ در هسته مرکزی شهر شهروندان را به شدت رنج می دهد، عنوان کرد: جمع آوری وانت بارهای دستفروشان ثمره تعامل جمعی بود اما اتفاقات اخیر اجازه نداد حلاوت این حرکت استمرار داشته باشد؛ این مهم باید با تعامل هرچه بیشتر شهرداری و انتظامی به صورت جامع انجام گیرد.

وی خاطرنشان کرد: ساماندهی کامل وانت بارهای دست فروشی و دست فروشان در شهر نیاز به تعامل بین دستگاه به ویژه نیروی انتظامی دارد اگر اراده جمعی در این خصوص نباشد موفق نخواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه