English

رئیس کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج ؛

سنندج مهد تمدن و فرهنگ کردها در جهان

رئیس کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج گفت: خدمت به مردم باید رکن بی بدلیل مسوولان باشد

سنندج مهد تمدن و فرهنگ کردها در جهان

به گزارش خبرگزاری موج کردستان ، عزت رضایی رئیس کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج در جلسه بررسی دشواریهای اتوبان دکتر حسینی و به تبع آن بروز مشکلات برای مردم شریف آن نواحی که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، نمایندگانی از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای،اداره کل راه و شهرسازی و معاونت فنی و امور زیر بنایی شهرداری برگزار گردید،خاطرنشان ساخت:متاسفانه سالانه شاهد جان باختن انسانهای بی گناهی هستیم که از رهگذر بی دقتی و بی تدبیری مسوولان امر در خصوص اتوبان دکتر حسینی که دارای وظیفه و مسؤولیت هستند لکن به درستی ایفای وظیفه نمی کنند.

وی اضافه کرد:از این تاریخ به بعد بنده بعنوان رئیس کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج شخصا پیگیر مشکلات فوق الذکر خواهم بود و تا حصول نتیجه از پای نخواهم نشست.

عزت رضایی یادآور شد:شهرداری حق ندارد مصوبات قانونی شورا را ابتر بگذارد و مکلف به اجرای آن است این تذکر را جدی بگیرند.

رئیس کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج اذعان داشت:تنها شهرداری متولی این امر نیست بلکه باید ادارات مربوطه همچون راهداری،شورای ترافیک،پلیس راهور و سایر ادارات دخیل باشند و کمک کنند.

عزت رضایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:در صورت عدم کمک آن ادارات طبق قوانین موجود و در صورت تجویز قانون و شرایط حتما از عبور کامیونها در اتوبان مذکور جلوگیری می کنیم و مسؤولان مربوطه باید در این خصوص پاسخگو باشند.

وی از برگزاری جلسه بعدی کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج در این خصوص خبر داد و گفت: باتوجه به اینکه یکی از رسالتهای اصلی منتخبین و معتمدین مردم در این پارلمان محلی پیگیری و به سرانجام رساندن مشکلات مردم می باشد،جلسه بعدی کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج در تهران در محل سازمان راهداری کشور و در محل کار وزیر یا معاون مدیر در خصوص مشکلات اتوبان دکتر حسینی برگزار خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه