موج
کدخبر : ۴۶۵۸۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-465842
توسط شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین صورت گرفت؛

اقدام جهادی اصلاح وبهسازی روشنایی معابر شهر قزوین

اقدام جهادی اصلاح وبهسازی روشنایی معابر شهر قزوین

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: به منظور بهبود وضعیت شبکه برق مناطق آسیب دیده از سرقت تجهیزات، اقدام جهادی اصلاح و بهسازی روشنایی معابر جنوب شهر قزوین آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج قزوین، مسعود خواجه وند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در باره این اقدام جهادی اظهارداشت: با توجه به افزایش قیمت سیم های مسی و تجهیزات برقی و مشکلات اقتصادی ایجاد شده شاهد افزایش سرقت تجهیزات برق در مناطق مختلف استان هستیم و این پدیده موجب ایجاد خاموشی های غیر مترقبه و خسارت به لوازم خانگی مشترکان و شهروندان و تحمیل هزینه های سنگین به شرکت توزیع نیروی برق برای خرید تجهیزات جدید شده است.

وی بیان کرد: سرقت تجهیزات برق موجب بروز خاموشی در معابر شهری و نارضایتی در میان شهروندان نیز شده بود لذا تصمیم گرفته شد در یک اقدام جهادی برای رفع مشکل ایجاد شده اقدام شود.

خواجه وند تصریح کرد: اقدام جهادی اصلاح و بهسازی روشنایی معابر شهر قزوین در دستور کار شرکت توزیع نیروی برق قزوین قرار گرفت و در روزهای شنبه و یکشنبه این کار عملیاتی شده است.

وی اظهارداشت: اقدام جهادی اصلاح و بهسازی روشنایی معابر فرعی مناطق جنوب شهر قزوین با حضور  ۱۱ اکیپ فنی، عملیاتی و نظارت شرکت توزیع برق استان قزوین و بسیج امکانات در جهت بهبود خدمات و جلب رضایتمندی شهروندان گرامی انجام می شود.

خواجه وند گفت: با توجه به این که یکی از وظایف دستگاههای خدمات رسان، اقدامات مرتبط با امور زیرساختی است برای تامین روشنایی معابر اقدام کردیم تا مشکلات این بخش برطرف شود.

وی اضافه کرد: سرقت های اخیر تحهیزات شبکه های برق و روشنایی معابر در چند ماه ماهه اخیر منجر به این شد که بخش وسیعی از روشنایی معابر سطح شهر قزوین مختل شده و نارضایتی شهروندان را نیز موجب شد. 

خواجه وند بیان کرد: سرقت کابل ها باعث شد بناچار شاهد قطع برق هم باشیم لذا با تدابیری اندیشیده شده نسبت به خرید تجهیزات جدید و کابل کشی هوایی اقدام شد تا این مشکل برطرف شود.

وی اظهارداشت: اکیپ های فنی و عملیاتی از امور اجرایی به مدت دو روز در جنوب شهر قزوین اقدام به اصلاحات جهادی برای روشنایی معابر کرده اند تا رضایت شهروندان را جلب کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین بیان کرد: در این اقدام جهادی فعالیت هایی همچون تعویض چراغ های روشنایی، اصلاح سرکابل ها و تعویض سیم های کابل دکل های روشنایی معابر و تغییر شبکه زمینی به شبکه هوایی انجام می شود.

خواجه وند گفت: برای این اقدام جهادی حدود بر ۲ میلیارد تومان هزینه پیش بینی شده که در فاز اول در جنوب شهر قزوین بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان هزینه می کنیم.

وی افزود: اصلاحات شهری در چند مرحله پیش بینی شده و در مراحل دوم و سوم این طرح نیز  برای اصلاحات شبکه اقدام می شود.

خواجه وند اظهار امیدواری کرد با اجرای این اقدام جهادی ضمن رفع مشکلات ناشی از سرقت های تجهیزات و شبکه های برق با تامین روشنایی معابر، زمینه جلب رضایت شهروندان بویژه در مناطق جنوبی شهر مهیا شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه