موج
کدخبر : ۴۰۶۵۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406597

یعقوبعلی نظری:

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: می بایست در محل مصارف بانکی شفاف سازی انجام گیرد و گاهی اوقات برخی از واحد‌های تولیدی تسهیلات می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در سخنانی اعلام کرد: راه اندازی مرکز عملیات و هدایت فعالیت‌های اقتصادی در استان خراسان رضوی یک ضرورت است.

نظری این سخنان را در جلسه شورای هماهنگی بانک‌های استان بیان کرد و افزود: در این مرکز باید نقش بانک‌ها، ستاد تسهیل، دستگاه‌های مربوطه، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی مشخص شود.

استاندار خراسان رضوی در ادامه این سخنان متذکر شد: بانک‌های استان ظرفیت‌های فراوانی دارند و می‌توانند نیاز‌های استان را از نگاه نقدینگی تامین کنند و همه ما باید تلاش کنیم تا منابع بانک‌های استان را افزایش دهیم.

وی همچنین تاکید کرد: می بایست در محل مصارف بانکی شفاف سازی انجام گیرد و گاهی اوقات برخی از واحد‌های تولیدی تسهیلات می‌گیرند، اما مشخص نیست که تسهیلات در کجا هزینه شده است لذا مدیریت محل مصارف بانکی هم باید مد نظر قرار بگیرد.

نظری در خاتمه این سخنان گفت: بانک در موضع عمل باید خود را شریک در حل مشکلات یک واحد تولیدی بداند و نیاز است در حداقل زمان این تسهیل فرآیند صورت بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`