موج
کدخبر : ۴۰۶۱۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406160

با توجه به لزوم برقراری ارتباطی پویا و تعاملی بین شهروندان و مجموعه مدیریت شهری، شب گذشته مدیران شهری میبد با حضور در مسجد سیدالشهدای شهرک شهدا با شهروندان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد، با توجه به لزوم برقراری ارتباطی پویا و تعاملی بین شهروندان با مجموعه مدیریت شهری، شب گذشته مجید بهارستانی شهردار میبد به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر میبد و مسئولین واحدهای مختلف شهرداری با حضور در مسجد سیدالشهدای شهرک شهدا با شهروندان دیدار و گفتگو کردند.

بهارستانی شهردار میبد با اشاره به تداوم ملاقات مدیران شهری با شهروندان گفت: این دیدارها با هدف ارتباط بهتر با شهروندان، کاهش فاصله میان مردم و مجموعه مدیریت شهری و همچنین احصاء و پیگیری مشکلات و دغدغه های شهروندان برگزار می شود و می تواند در برنامه‌ریزی های آینده و جلب رضایتمندی شهروندان مؤثر باشد.

بهارستانی با تاکید بر گسترش مشارکت و همدلی، از شهروندان خواست به کمک مجموعه مدیریت شهری بیایند تا با همراهی و تلاش، در راستای بهبود شرایط، رفع مشکلات شهری و شکوفایی و رشد این محله حرکت کنیم.

فیاضی رئیس شورای اسلامی شهر میبد با بیان اینکه مشکلات مردم عموما مرتبط به حوزه شهرسازی است، عنوان کرد: تلاش می شود با همفکری و اهتمام ویژه، در جهت رفع چالش های پیش روی شهروندان گام های موثری برداشته شود.

گفتنی در این دیدار شهروندان درخواست هایی همچون آسفالت معابر و لکه گیری کوچه ها، رفع مشکل آبگرفتگی معابر، بهبود وضعیت فضای سبز و ... اشاره کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`