موج
کدخبر : ۴۰۴۴۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404482

محمد نورصالحی، رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در پیامی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهان را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد نورصالحی ، رییس شورای اسلامی شهر اصفهان، در پیامی فرا رسیدن روز 13 آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را که یادآور حماسه‌های ماندگار  در تاریخ معاصر ایران است را به مردم شریف و متدین استان اصفهان تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روزی است که دانش آموزان این مرز و بوم حماسه‌هایی از جنس فداکاری، ایثار و عشق آفریدند. حماسه‌هایی که عظمت خویش را از قلب‌های سبز و مالامال از عطوفت نوجوانان عاشق به ارث برد.

امروز پس از گذشت چهار دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران، شاهد تشدید خصومت‌های زورگویان عالم به‌ویژه شیطان بزرگ علیه مردم ایران هستیم. عدم موفقیت دشمنان ما در طول این سال‌ها آن‌ها را به این طمع انداخته است که با پروژه نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی در سطوح مختلف اجتماع، اهداف استعماری خود را دنبال کنند اما ملت بصیر و انقلابی ایران به این حقیقت واقف‌ است.

شورای اسلامی شهر اصفهان، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره دانش‌آموزان شهید در راه مبارزه با استکبار جهانی، این روز پرشکوه را به دانش‌آموزان و آینده‌سازان کشور عزیز ایران و جوانان غیور استان اصفهان تبریک گفته و امیدوار است با همت و تلاش همگان، ایران بزرگ در آینده‌ای نزدیک به جایگاه واقعی خود دست یابد.

محمد نورصالحی

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`