موج
کدخبر : ۴۰۳۸۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403861

محمد کاظم جنتی:

رییس اتحادیه صنف تعمیرکاران و فروشندگان لاستیک مشهد بیان کرد: هنوز سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به درخواست کارخانه های لاستیک مبنی بر افزایش قیمت مصوب آن پاسخ مثبت نداده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد کاظم جنتی رییس اتحادیه صنف تعمیرکاران و فروشندگان لاستیک مشهد با توجه به عدم فروش لاستیک اعلام کرد: بازار کشش افزایش قیمت لاستیک را ندارد و لاستیکهای کنونی نیز که قیمت آن مربوط به قبل می‌باشد روی دست فروشندگان مانده است.

جنتی روز در ادامه این خبر به صراحت متذکر شد: کارخانه های تولید لاستیک در کشور درخواست افزایش قیمت مصوب لاستیک را داشته و دلیل خود را افزایش قیمت تمام شده دانسته‌اند.

رییس اتحادیه صنف تعمیرکاران و فروشندگان لاستیک مشهد همچنین افزود: هنوز سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به درخواست کارخانه های لاستیک مبنی بر افزایش قیمت مصوب آن پاسخ مثبت نداده است و موافقت این سازمان با این درخواست به ضرر تولیدکننده خواهد بود.

وی در ادامه تاکید کرد: توان اقتصادی مردم برای خرید لاستیک کاهش یافته و فروشندگان لاستیک در مشهد آن را به کمتر از قیمت اصلی می فروشند زیرا خریدار ندارد و رکود بر بازار حاکم است، حال اگر افزایش قیمت در حوزه لاستیک اعمال شود این رکود تشدید شده و فروش به صفر می رسد.

جنتی در خاتمه خاطرنشان شد: خواستار عدم موافقت سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با افزایش قیمت لاستیک هستیم و باید یادآور شد تعداد نمایندگی های فروش لاستیک تولید داخل کشور در مشهد ۳۱ نمایندگی می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`