موج
کدخبر : ۴۰۳۶۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403613

رامین صادقی:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: مشائل و مشکلات 17 واحد تولیدی و صنعتی در استان بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در چهل و دومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: مسائل و مشکلات 17 واحد تولیدی و صنعتی با ادارات و ارگان‌ها از قبیل امور آب، اراضی ، تامین اجتماعی ، جهاد کشاورزی ،راهداری ،شهرک های صنعتی ، شرکت های برق و گاز و نیز سازمان محیط زیست استان پس از بحث و بررسی، تصمیمات لازم در جهت حل مشکلات واحدهای مذکور اتخاذ گردید.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها افزود: مجموعه سازمان صمت استان به تبع از وزارت متبوع به نوبه خود برای محقق شدن شعار سال از بخش تولید به صورت ویژه‌ حمایت می‌کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: در جهت توسعه اقتصادی استان اردبیل در طول هفته بصورت مستمر از واحدهای تولیدی و صنعتی بازدید انجام می دهیم و هدف از این بازدید‌ها آشنایی با مشکلات واحدهای تولیدی و ارائه راهکارهای مناسب در جهت رفع آنهاست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`