موج
کدخبر : ۴۰۲۸۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402808

سردار شاکرمی خبر داد:

اولین همایش استانی نماز در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با حضور حجت الاسلام گودرزی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ولی الامر، سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع)ایلام، حجت الاسلام علیمحمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام  در این همایش گفت: نماز یکی از نعمات بزرگ الهی و بهترین وسیله برای پالایش و تقویت معنویت است که انسان می تواند با نماز سلامت روحی و روانی خود را تقویت کند و خود را از چالش ها و آسیب ها دور سازد.

سردار جمال  شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام اظهار داشت: یکی از ضرورت های مهم امروز جامعه تبیین منزلت و اهمیت نماز در جامعه اسلامی است.

علی محمدی سپاه ایلام

حجت الاسلام والمسلمین علیمحمدی، مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین(ع) نیز در این همایش گفت: تقویت قدرت معنوی سپاه و معنویت بخشی به کارکنان سپاه و تلاش برای فعال نمودن ظرفیت های بالقوه علمی، فرهنگی و هنری در سپاه برای ترویج فرهنگ نورانی نماز از مهمترین اهداف این همایش و اجلاسیه تخصصی نماز است.

دراین همایش از خادمین و فعالان حوزه نماز، ائمه جماعت و تولیدات برتر حوزه های هنری، شعر، موسیقی، تئاتر، خوشنویسی و نقاشی تجلیل بعمل آمد و برگزیدگان تولیدات فاخر به اجلاسیه نهایی نماز که آذر ماه امسال در سطح ستاد کل سپاه پاسداران برگزار می شود، راه خواهند یافت.

این همایش با شعار "نماز نماد قدرت و اقتدار معنوی در سپاه" و با هدف ارتقاء سطح منزلت نماز در بین پاسداران و سربازان وظیفه سپاه برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`