موج
کدخبر : ۴۰۱۰۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401002

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: طی تلاش های صورت گرفته پلیس و همراهی دستگاه قضایی امنیت خوبی در سطح استان حکم فرماست و ناامنی نگران کننده ای نداریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان به مناسبت هفته ناجا در نشست با مسئولان قضایی استان کرمانشاه با بیان این مطلب که در بسیاری از جرائم و آسیب های اجتماعی مانند مشکلات امنیتی، اخلاقی، نزاع و ... جزو استان های آخر کشور به حساب می آییم، ابراز داشت : وضعیت احتمالی بروز آسیب های اجتماعی کرمانشاه تحت کنترل قرار دارند. 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره وجود آسیب های اجتماعی در کشور و استان کرمانشاه، مدیریت این آسیب ها را کاری دشوار عنوان کرد و گفت: با این حال ماموران انتظامی شبانه روز در حال تلاش هستند و خوشبختانه تا حد زیادی هم توانسته اند آنها را کنترل کنند.

جاویدان با اشاره به تلاش پلیس در حوزه مبارزه با مواد مخدر، از کشف بیش از ۲۳۰۰ تن انواع مواد در شش ماهه سال جاری خبر داد و گفت: کشفیات امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین مبارزه با قاچاقچیان سلاح و مهمات را از دیگر برنامه های اولویت دار پلیس عنوان کرد و گفت: در این راستا 1375 قبضه سلاح کشف و جمع آوری شده که نسبت به سال قبل با رشد ۲۹ درصدی مواجه بوده است.

وی در خصوص ورود پلیس به پرونده های درگیری میان افراد و کمک به دستگاه قضایی برای خلوت تر شدن دادگاه ها گفت: در نیمه نخست امسال ۶۶۰۰ پرونده به مراکز مشاوره معاونت اجتماعی و کلانتری های استان ارجاع شده که ۷۶ درصد آنها منجر به سازش شده است.

جاویدان یادآوری کرد: در حوزه دستگیری مجرمان متواری و قاتلان فراری هم اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته که بیانگر اشرافیت پلیس است.

این مقام عالی رتبه انتظامی در ادامه از حمایت‌های دستگاه قضایی نیز قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه با تعامل خوب و ضابطه‌مندی که وجود دارد فضا برای مجرمان ناامن شده است.

وی با اشاره به اشتراک فراوانی که میان کار پلیس و دستگاه قضایی وجود دارد، گفت: اجرای عدالت، قانونمداری و برخورد با هنجارشکنان از جمله این اهداف مشترک است که نتیجه آن افزایش رضایتمندی مردم بوده است.

جاویدان گفت: با اشرافیت پلیس و دستگاه قضایی، کرمانشاه جای افراد مجرم و خلافکار نیست و این افراد دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`