موج
کدخبر : ۳۹۸۶۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398605

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به اینکه ۲۶ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۵۰ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است، از فوت ۹ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در استان بر اثر کرونا خبرداد .

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد طاهری  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان  روز پنج شنبه  با اشاره به اینکه  ۲۶ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۵۰ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است، از  فوت ۹ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در استان بر اثر کرونا خبرداد .

وی افزود: همچنین با شناسایی ۵۱۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۷ هزار و ۳۷۳ و بیماران سرپایی مثبت به ۸۴ هزار و ۷۲۱ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت ۹ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در این استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۸۲۲ مورد رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۱۳۹ مورد بود که ۱۸۳ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری اضافه کرد: ۲۶ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۵۰ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۳۹۲، بهار یک هزار و ۳۹۵، تویسرکان یک هزار و ۴۲۴، رزن یک هزار و ۹۰، درگزین ۳۶۴، فامنین ۳۸۳ و کبودراهنگ یک هزار و ۳۸۴ نفر است.

طاهری خاطر نشان کرد: همچنین تاکنون پنج هزار و ۱۸۷ نفر در ملایر، سه هزار و ۴۸۷ نفر در نهاوند و ۱۰ هزار و ۶۷۴ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`