موج
کدخبر : ۳۹۷۵۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-397558

سردار القاصی مهر:

فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف بیش از 14 کیلو مواد مخدر در ایلام خبر داد و گفت: فردی به هویت معلوم که قصد داشت از طریق یک دستگاه اتوبوس مواد مخدر به استان ایلام وارد کند، با هوشیاری ماموران نیروی انتظامی و با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرداردلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام افزود:در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ و در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی به هویت معلوم در زمینه تهیه و انتقال مواد مخدر از طریق یک دستگاه اتوبوس به استان ایلام، موضوع بصورت ویژه در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و با انجام یکسری اقدامات فنی و تخصصی و پس از حصول اطمینان از انتقال محموله مواد مخدر به استان، پس از هماهنگی با مرجع قضایی، خودرو مذکور را در مبادی ورودی شهر ایلام شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: ماموران انتظامی، در بازرسی از اتوبوس توقیف شده مقدار 14.5کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که بطور ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود کشف کردند.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه در این رابطه 2 نفر قاچاقچی دستگیر شد،خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`