موج
کدخبر : ۳۹۶۷۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396707

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونشهر خبر داد:

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونشهر از در حال ساخت بودن 3107 متر مربع اراضی واگذار شده به اقشار ویژه شهرستان فریدونشهرخبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی گلشاهی در خصوص اراضی واگذار شده به اقشار ویژه این شهرستان اذعان داشت: در راستای تامین مسکن اقشار ویژه با سیاست‌گذاری‌های معاونت املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان حدود 16 قطعه از اراضی شهرستان فریدونشهر به این عزیزان واگذار شد.

وی افزود: اراضی واگذار شده سه هزار و 107 متر مربع برای 34 خانوار بوده است که به صورت 2 و 3 واحده در نظر گرفته شده. همچنین هم اکنون در حال ساخت و ساز است.

این مقام مسئول در رابطه با طرح اقدام ملی مسکن این شهرستان اظهار کرد: با توجه به ثبت نام‌های بعمل آمده و بررسی شرایط متقاضیان استفاده از این طرح، 90 نفر مورد تایید قرار گرفتند که برای این افراد 30 پلاک مسکونی 3 واحده در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونشهر با بیان اینکه ساخت و ساز طرح اقدام ملی تولید مسکن در این شهرستان بصورت گروهی و توسط خود اشخاص انجام می‌شود گفت: براساس اراضی تامین شده برای این طرح حدود یکهزار و 400 متر مربع تجاری و دو هزار و 200 متر مربع مذهبی در نظر گرفته شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها