موج
کدخبر : ۳۹۶۴۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396410

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اعلام اینکه امروزه اینترنت ابعاد زندگی فردی و جمعی انسان ها را تحت تاثیر قرار داده است، گفت: با فراهم ساختن شرایط لازم، مشتریان مخابراتی برای انجام امورات و رفع نیازهای ارتباطی و مخابراتی خود با کمترین هزینه از بسترهای دیتا بهره می برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت با تشریح برنامه ها و پروژه های انجام شده برای تقویت و توسعه زیرساخت های دیتا در استان، اظهار کرد: با اقدامات صورت گرفته در این خصوص شاهد ارائه اینترنت با کیفیت به مشتریان هستیم که آمارهای موجود نشان دهنده میزان رضایت مشتریان ازاین بستر مخابراتی است.

وی با اشاره به اینکه میزان حجم مصرفی اینترنت روزانه در هفته در حال حاضربه طور چشمگیری افزایش یافته است، افزود: این رقم در مدت مشابه سال قبل 98.6 ترابایت بوده که رشد 65.5 درصدی این شاخص تلاش همکاران منطقه به منظور ارائه خدمات با کیفیت تر را نشان می دهد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اعلام اینکه تسهیل گری برای دستیابی مشتریان به محصولات و سرویس های مخابراتی از وظایف مخابرات منطقه است، ادامه داد: برای تحقق این مهم در سال جاری، پروژه های مختلفی با سرمایه گذاری چشمگیری اجرا شده است.

حکمت یادآور شد: میزان حجم مصرفی اینترنت روزانه در شرایط فعلی به دلیل استفاده بیشتر مشتریان بخصوص دانشجویان و دانش آموزان از اینترنت برای بهره گیری ازآموزش های آنلاین و مجازی، انجام امورات و کارهای غیرحضوری و مبتنی بر دیتا افزایش یافته است.

وی بیان کرد: در حال حاضر تعداد 128 هزار و 965 مشترک اینترنت پرسرعت از بستر دیتای مخابرات استفاده می کنند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با بیان اینکه همسو با دیجیتالی شدن برنامه های زندگی هر چه پیشتر می رویم، نیاز مشتریان به سرویس ها و تکنولوژی های مخابراتی بیشتر می شود، گفت: این مجموعه در راستای ارایه به موقع خدمات و سرویس های مخابراتی برنامه های مدون و کارشناسی شده را در دستور کار قرار داده است که همواره برای تحقق آنها تلاش خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها