موج
کدخبر : ۳۹۵۷۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395755

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته 187 مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در اقصی نقاط مختلف استان شناسایی شده است، گفت: متاسفانه در این مدت 4 نفر فوتی نیز گزارش شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، دکتر محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با بیان اینکه تعداد افزایش بستری ها و مبتلایان در سطح استان ایلام نگران کننده است،افزود: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، رفتن به مراسمات عزا و جدی نگرفتن خطر ابتلا به کرونا باعث افزایش تعداد مبتلایان و فوتی ها در این استان شده است.

وی با بیان اینکه کرونا هر روز در مناطق مختلف استان قربانی می گیرد و این زنگ خطری است که این دیار را تهدید می کند، اظهار داشت: سهل انگاری کرونا و عدم رعایت مصوبات ستاد استانی کرونا و غیره باعث افزایش مبتلایان در استان ایلام شده است .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون 56 هزارو 329 نفر در این استان به کرونا مبتلا شده است، تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته تعداد 187مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است.

کریمیان با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون یکهزارو 2 نفر از نقاط مختلف شهری و روستایی استان در اثر کرونا جان خود را از دست داده اند، خاطرنشان کرد: طی 24 ساعت گذشته 2 نفر از ایلام، یک نفر از دهلران و یک نفر از بدره فوت نموده ، انتظار می رود که مردم خطر ابتلا به کرونا را جدی بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها