موج
کدخبر : ۳۹۴۳۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394342

احمد مرادی:

در نشستی با حضور مدیرعامل فولاد‌هرمزگان‌ و رئیس مجمع نماینگان استان هرمزگان مشکلات موجود در راه توسعه و تولید فولاد هرمزگان بررسی و بر رفع موانع تولید و پشتیبانی از طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد مرادی رئیس مجمع نماینگان استان هرمزگان در این نشست با ذکر اینکه فصل جدیدی برای توسعه و تولید آغاز شده عنوان کرد: بایستی تلاش کرد هر آنچه به عنوان مانع تولید شناخته و مرتفع شود. 
مرادی گفت: توجه به خستگی مردم و بی اعتمادی شکل گرفته در جامعه را مهم است و ریشه این بی اعتمادی ها را در عملکرد دولت ها است. بنابراین ترمیم و بازسازی این اعتماد منوط به این است که حرکتی انجام داده و انقلابی عمل کنیم. مدیران بایستی از حداقل امکانات حداکثر استفاده را ببرند.
وی به موانع توسعه فولاد هرمزگان اشاره کرد و اظهار داشت در بحث توسعه فولاد هرمزگان، موضوع زمین و برق بایستی پیگیری و مشکلات این شرکت حل شود.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس همچنین از قول وزیر صمت برای حل مشکلات برق صنایع کشور،خبر داد.
در ادامه، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان ضمن تقدیر از رئیس مجمع نمایندگان استان برای همکاری های بی دریغ ایشان در حمایت از فولاد هرمزگان  گفت: براساس فرامین مقام معظم رهبری و تاکید رئیس جمهور بایستی ترمیم اعتماد از دست رفته مردم را در اولویت قرار دهیم.
معروفخانی بیان کرد: رئیس مجمع نمایندگان استان فعالیت های بسیار زیادی را در حمایت از توسعه و تولید دارند. توسعه در صنعت منجر به اشتغال زایی خواهد شد و تلاش و حمایت های مرادی در این حوزه قابل تقدیر است.
وی با اعلام آمادگی این شرکت برای اجرای طرح های توسعه ای اظهار داشت: فولاد هرمزگان در بحث های توسعه ای پیش قدم و در صورت رفع موانع موجود این امر به سرعت آغاز خواهد شد.
معروفخانی به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تولید اشاره کرد و گفت: در صورت رفع موانع تولید از جمله قطعی برق که خسارات سنگینی به حوزه وارد کرده، آماده ایم با تلاش گسترده جهشی در تولید رقم بزنیم و در کنار حمایت از صنایع داخلی با صادرات محصول، ارزآوری را برای کشور به ارمغان بیاوریم. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها