موج
کدخبر : ۳۹۱۳۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391387

فاطمه نوروزیان در پی وضعیت فوق بحرانی کرونا در هرمزگان مطرح کرد؛

رییس روابط عمومی و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: برنامه ای که تحت عنوان اجتماع بزرگ عزاداران تاسوعای حسینی قرار بود کنار پرچم بوستان غدیر بندرعباس برگزار شود ، لغو شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فاطمه نوروزیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، تشریح کرد: اطلاعیه دعوت مردم به مراسم  عزاداری تاسوعا در پارک غدیر بندرعباس در فضای مجازی منتشر و مورد توجه رسانه ها واقع شده بود که پیگیری موضوع با فوریت در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به وضعیت فوق بحرانی کرونا در استان و شهرستان، رایزنی های لازم با معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان انجام شد و‌ با تدبیر استانداری و‌ هماهنگی فرمانداری بندرعباس، این برنامه برای سلامت شهروندان لغو شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تصریح کرد: در شرایط کنونی، علما و‌ بزرگان دینی و‌ همچنین مدیران اجرایی و بهداشتی و‌ درمانی بر حفظ جان مردم در برابر کرونا به عنوان یک اولویت اصلی تاکید دارند و لغو این برنامه نیز در راستای سیاست های ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: با تکمیل واکسیناسیون عمومی و‌ کنترل اساسی بیماری کرونا، مراسم عزاداری بزرگ تاسوعا و عاشورای حسینی سال آینده پرشکوه تر برگزار می شود

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها