موج
کدخبر : ۳۹۰۴۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390459

محمد اهلی خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: طی سال گذشته از حضور 102 واحد صنعتی استان در نمایشگاه های داخلی و خارجی حمایت شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل در جریان بازدید از شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی، از حمایت شرکت شهرک های صنعتی برای حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه های داخلی و خارجی خبر داد.

وی اظهار داشت: شرکت شهرک های صنعتی برنامه های متنوعی برای حمایت از صنایع کوچک و متوسط دارد که حمایت از حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه های داخلی و خارجی یکی از این نوع حمایت هاست.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: این حمایت ها در قالب اجاره غرفه یا بازدید از نمایشگاه های اختصاصی، تخصصی، توانمندی، اکسپو، نمایشگاه فروش و همچنین کمک هزینه های اعزام هیات های تجاری به خارج از کشور انجام می شود.

اهلی گفت: هدف از حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه های داخلی و خارجی را نمایش محصولات، استفاده از فرصت های زنجیره تامین بازار، برگزاری نشست های تجاری رودررو، تبادل اطلاعات ایده ها و فناوری، نوآوری و بین المللی سازی و همچنین تقویت و توانمندسازی واحدهای صنعتی در حوزه‌های بازار اعلام کرد و افزود: به منظور توانمند سازی واحدهای صنعتی در عرصه تولید و فروش، در سال 99 از حضور 102 واحد در نمایشگاه های داخلی و خارجی حمایت مالی شد که این نوع حمایت ها در سال جاری نیز تداوم خواهد یافت.

وی بیان کرد: تلاش می شود با حمایت از حضور واحدهای تولیدی در این نوع نمایشگاه ها، تجربیات و دانش این واحدها ارتقا یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`