موج
کدخبر : ۳۸۸۹۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-388957

اکبر بهنام جو:

استاندار اردبیل از تخصیص اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریالی برای بهسازی و نوسازی بیمارستان کودکان بوعلی اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در حاشیه دیدار با معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با توجه به اینکه بیمارستان بوعلی تنها بیمارستان تخصصی کودکان و اطفال در سطح استان است و به تبع آن مراجعات نسبت به سایر مناطق بیشتر اعلام می شود.

وی با بیان اینکه به سبب قدمت زیاد این بیمارستان و فرسوده شدن برخی از زیرساخت ها نیاز به بازسازی داشته افزود: آقای نوبخت مساعدت لازم را برای تخصیص ۲۰۰ میلیارد ریال جهت بهسازی سیستم تهویه مطبوع، تهیه منبع ذخیره آب سالم، تهیه دیزل ژنراتور، یو پی اس برق و سایر نواقصات را صادر و در آینده نزدیک این بیمارستان نیز رفع نقص می شود.

استاندار اردبیل همچنین در رابطه با پیگیری و تامین منابع مالی راه آهن اردبیل _میانه و بزرگراه های استان گفت: کلیه منابع مالی و اعتبارات تخصیصی راه آهن اردبیل، راه های مواصلاتی استان با آقای نوبخت بررسی و دستور تسریع روند پرداخت اعتبارات به معاونان سازمان برنامه و بودجه توسط رییس این سازمان صادر شد.

بهنام جو همچنین در رابطه با تامین بودجه پایاب سدهای خداآفرین، عمارات نیز تصریح کرد: در سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان منابع مالی خوبی برای تکمیل این پروژه ها در نظر گرفته شده بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها