موج
کدخبر : ۳۸۶۹۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386982

مدیرکل کمیته امداد مازندران:

مدیرکل کمیته امداد مازندران از افتتاح ساختمان مرکز نیکوکاری صاحب الزمان بابلکنار خبر داد و گفت: مرکز نیکوکاری، کمیته امداد کوچکی است که کمک ها از طریق این مراکز به نیازمندان ارائه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام بشیر عالیشاه در آیین افتتاح ساختمان مرکز نیکوکاری صاحب الزمان بابلکنار اظهار داشت: همت و همدلی و تلاش خیران در ایجاد مراکز نیکوکاری قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: مرکز نیکوکاری، کمیته امداد کوچکی است که کمک ها از طریق این مراکز به نیازمندان ارائه می شود.

مدیرکل کمیته امداد مازندران افزود: با آمایش محله و شناسایی نیازمندان خدمات در سریعترین زمان با حفظ کرامت و عزت آنان ارائه می شود.

وی تصریح کرد: مرکز نیکوکاری در کنار مساجد ایجاد می شود و تمام کار کمیته امداد باید مسجد محوری باشد تا بتوانیم براحتی در عمل از بروز آسیب های اجتماعی کم کنیم و هم خانواده های تحت حمایت را به مسجد وصل کنیم هم اینکه شرایطی فراهم سازیم تا در  کنار مسجد جوانان انقلابی، جوانانی که  در صحنه حضور داشته باشند و به عنوان سرباز ولایت خدمت کنند.

عالیشاه بیان داشت: ظرفیت های بسیار زیادی در استان وجود دارد و باید از این ظرفیت ها به نفع نیازمندان و رفع مشکلات آنها استفاده کنیم.

وی با تأکید بر اینکه خیران و مسئولان خواست تا با کمک و همدلی با حفظ شأن نیازمندان با کمیته امداد همکاری کنند، گفت: کمیته امداد بخش هم افزایی را به مرکز نیکوکاری می سپارد تا این مراکز با همت والای خود در اسرع وقت مشکلات نیازمندان را مرتفع سازند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران به رزمایش اهداء 150 سری جهیزیه به نوعروسان اشاره کرد و افزود: پنج قلم کالا شامل تلویزیون، یخچال،تلویزیون، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، جارو برقی به ارزش 15 میلیون تومان با کمک خیران تهیه و نوعروسان اهداء شد.

وی در پایان با قدردانی از خیران، امام جمعه بابلکنار و مسئولان در راستای احیای سنت خیر و احسان، اظهار داشت: هزار و 200 دستگاه اسپیلت با مشارکت خیران خریداری می شود تا به خانواده های تحت حمایت توزیع شود.

 امام جمعه بخش بابلکنار نیز در این آیین گفت: از سال 92 این مرکز با کمک مردم بخش ،شکل گرفت و تاکنون خدمات ارزنده ای هم به نیازمندان ارائه شده است.

حجت الاسلام عابدی افزود: با همت همه مسئولان و خیران و با استفاده از ظرفیت های موجود در کمک به نیازمندان در همه جهات فرهنگی، معیشتی و... استفاده کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها