موج
کدخبر : ۳۸۶۴۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386438

در جلسه کمیسیون کارگری استان هرمزگان مطرح شد؛

در جلسه کمیسیون کارگری استان هرمزگان که به میزبانی بندرخمیر برگزار شد، پیگیری رفع مشکلات کارگری واحد‌های تولیدی و صادرکنندگان گچ این شهرستان، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در جلسه کمیسیون کارگری استان هرمزگان که به میزبانی شهرستان بندرخمیر برگزار شد، عنوان کرد: بهره گیری از آموزش‌ها و تکنولوژی روز در محیط‌های کارگری و کارفرمایی نقش بسزایی در بهبود کارآیی و بهره وری در این محیط‌ها را در پی خواهد داشت.
وی افزود: بخش خصوصی فعال در امر تولید برای رفع موانع نیازمند حمایت است و دستگاه‌های مختلف موظف به حمایت از بخش خصوصی فعال و پویا در بخش‌های مختلف تولیدی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: حمایت از بخش خصوصی با رفع موانع زمینه ساز افزایش تولید و بهبود اشتغال و کاهش مشکلات کارگری می‌شود.

رئوفی افزود: رفع مشکلات کارگری واحد‌های تولیدی شهرستان بندرخمیر از سوی کمیسیون کارگری استان تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری شود.

وی با اشاره به مشکلات صادر کنندگان گچ در شهرستان بندرخمیر، گفت: رفع مشکلاتی که صادر کنندگان گچ این شهرستان در جلسه کمیسیون کارگری مطرح کردند پیگیری شود تا زمینه فعالیت این تولید کنندگان مهیا شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: در بازار صادرات ضروری است با کاهش هزینه‌ها زمینه حضور تولید کنندگان داخلی در بازار رقابتی مهیا شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها