موج
کدخبر : ۳۸۳۰۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383035

کانون مداحان استان قم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، مجلس خبرگان و شوراهای شهر و روستا بیانیه صادر نمود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، متن بیانیه کانون مداحان استان قم به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز قرارگاه حسین‌بن‌علی علیه السلام، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می مانند. اگر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند.

"سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی"

انتخابات مظهر همبستگی ملی و اقتدار کشور و نظام و از مهمترین عرصه های تجلی و ظهور مردم سالاری دینی است ، همانگونه که در تمامی سال های پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت ایران با حضور حماسی و افتخار آفرین خود در پای صندوق های رای انسجام و اقتدار خود را به رخ جهانیان کشانده است ،  در انتخابات پیش رو نیز با توجه شرایط خاص اقتصادی و سیاسی همچون گذشته شاهد این حضور دشمن شکن خواهیم بود تا بار دیگر به همه جهان اثبات نماییم که نهاد های اجرایی  و ارکان نظام اسلامی برآمده از رای و اراده ملت بزرگ ایران است.

بی شک مشارکت پرشور  و حضور حداکثری مردم در  صحنه انتخابات، لبیک به ندای امام راحل عظیم الشان و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و شهدای عزیزمان علی الخصوص سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و همچنین متضمن امنیت و استقلال ایران خواهد بود .

در این راستا کانون مداحان استان قم ضمن دعوت از آحاد مردم شریف،  آگاه و بصیر ایران در خلق حماسه ای دیگر در روز جمعه ۲۸ خرداد ماه با انتخاب اصلح  ، با حضور گسترده و چشم گیر هیئات مذهبی و مداحان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام  در پای صندوق های رای حاضر شده و با انتخاب اصلح نقش مهم وتاریخی خود را در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در صحنه عمل به اجرا خواهد گذاشت و بار دیگر  توطئه های استکبارگران و فتنه جویان و دشمنان قسم خورده این نظام را نقش برآب خواهند ساخت و بفرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای مدظله العالی هرگونه سایه تهدید و جنگ را با حضور خود از سر این مرز و بوم دور خواهند نمود .

و من الله توفیق

کانون مداحان استان قم

۲۴  خرداد ۱۴۰۰

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها