موج
کدخبر : ۳۸۲۶۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382689

نامزد انتخابات ششمین دوره شورای شهر اصفهان:

نامزد انتخابات ششمین دوره شورای شهر اصفهان گفت: اماکن ورزشی باید متناسب با سنین و سلایق و جنسیت های مختلف باشد.

فرهاد رحیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، اظهار داشت: نحوه برنامه ریزی و مدیریت در بخش ورزش نیازمند یک سری تغییرات است تا بهره وری اماکن ورزشی بیشتر شود و همچنین اماکن متناسب با سنین و سلایق و جنسیت های مختلف باشد.

وی اضافه کرد: 3 عامل ژنتیک، محیطی و فرد بر سلامت یک جامعه تاثیر دارد ، ما باید بر روی عاملی که مدیریت آن از همه ساده تر و موثرتر است تمرکز کنیم ، عامل فرد بهترین عامل است که هم در کوتاه مدت افراد را به سمت ورزش سوق می دهد و هم در بلند مدت باعث تغییر سبک زندگی مردم می شود.

رئیس هیات تنیس استان اصفهان ادامه داد: بارونق گرفتن ورزش در شهر و علاقه مند شدن مردم به ورزش، تقاضا برای کالاهای ورزشی افزایش می یابد و نتیجه آن می شود اشتغال بیشتر جوانان و استفاده از نخبگان تحصیل کرده در رشته های ورزشی برای تولید کالای ورزشی موثرتر و با کیفیت ترمی باشد.

فرهاد رحیمی بیان داشت: ما با سرمایه گذاری اندک به نسبت پروژه هایی در دیگر حوزه ها می توانیم فرصت هایی برای ورزش و تفریح کردن مردم ایجاد کنیم و کیفیت اوقات فراغت مردم را بالا ببریم، نتیجه بالاتررفتن کیفیت اوقات فراغت مردم می شود کیفیت و رضایت بالا از زندگی باشد.

نامزد انتخابات ششمین دوره شورای شهر اصفهان گفت: مزیت ورزش بر کیفیت زندگی مردم برای کسی پوشیده نیست و برای انجام پروژه ها و برنامه های ورزشی در شهر نیازمند افزایش سهم اعتبارات ورزشی از کل بودجه شهرداری هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها