موج
کدخبر : ۳۸۲۴۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382458

دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد با همکاری روابط عمومی جمعیت استان مجموعه مسابقات فرهنگی ویژه دهه کرامت را برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد با همکاری روابط عمومی مجموعه مسابقات فرهنگی ویژه دهه کرامت در چهار گروه دختران، پسران، امدادگران و جوانان و خانواده ها را برگزار و به آثار برتر هر گروه جوایزی نفیس اهدا خواهد نمود.

در گروه اول برای دختران همکار بمناسبت میلاد باسعادت دختر آفتاب، حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها مسابقه نقاشی در نظر گرفته شده است که این عزیزان می توانند آثار خود را در قطع A4 و با موضوع میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها و امام رضا علیه السلام و انتخابات ۲۸ خرداد،به صورت نقاشی ارسال نمایند.

در گروه دوم: پسران بمناسبت میلاد امام رئوف علی بن موسی الرضا علیه السلام و دهه کرامت مسابقه حفظ صلوات خاصه امام رضا علیه السلام برگزار می گردد. که آقا پسر های ۷ الی ۲۰ سال که هر کدام از والدینشان شاغل در جمعیت هلال احمر می باشند می بایستی کلیپ خواندن صلوات خاصه حضرت رضا علیه السلام  از حفظ، به شماره دفتر نمایندگی در فضای مجازی ارسال نمایند.

جوانان ، امدادگران و نجاتگران نیز می توانند برای شرکت در مسابقه دلنوشته، مطلبی را با موضوع سردار حاج قاسم سلیمانی و انتخابات ۲۸ خرداد بنویسند که مقدار دلنوشته حداقل ۵ و حداکثر ۱۴ خط باید باشد.

همچنین خانواده های عزیز هلال احمری نیز به صورت خانوادگی و با اولویت فرزندان رای اولی می توانند در پویش "من رای داده ام" شرکت کنند  که برای این منظور کافیست تصویری از این حضورشان پای صندوق رای گرفته و ارسال گردد. توجه داشته باشید که از همراه داشتن هرگونه نمادی از "هلال احمر" در تصویر خودداری شود.

کلیه آثار در همه مسابقات می بایستی حداکثر تا پایان وقت اداری پنجشنبه ۳ تیرماه ۱۴۰۰ به شماره فضای مجازی دفتر نمایندگی ۰۹۲۲۰۰۴۷۱۸۰ در پیام رسان های ایتا و واتس آپ  ارسال گردد.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد برای هر گروه به ۵ نفر که امتیاز بیشتری را کسب نمایند کارت هدیه یک میلیون ریالی و بسته فرهنگی اهداء خواهد نمود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها