موج
کدخبر : ۳۸۲۰۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382054

ابراهیم امینی پوری مطرح کرد؛

رییس ستاد انتخابات عبدالناصر همتی در هرمزگان گفت: اگر قهر با دنیا کنار گذاشته شود مشکلات اقتصادی حل می شود، از بحث تایید صلاحیت های گرفته تا مسائل دیگر این انتخابات شگفتی های مختلفی داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ابراهیم امینی پوری رییس ستاد تبلیغات انتخابات عبدالناصر همتی در هرمزگان، در برنامه جشن انتخابات هرمزگان تحت عنوان طرح رسانه ای دعوت، در خصوص برنامه های این کاندیدای ریاست جمهوری اذعان داشت: در انتخابات 1400 شرایطی پیش آمده است که داوطلبان نتوانسته اند آن چنان که باید خود را معرفی کنند.
امینی پوری اظهار کرد: کاهش مشارکت مردم در انتخابات بزرگترین چالشی است که در حال حاضر با آن مواجهیم و هرگاه که این موضوع را ریشه یابی می کنیم به روندی بر می خوریم که زیبنده کشورمان نیست و احتمال دارد بخشی  از این مسائل به دلیل مشکلات اقتصادی باشد.
وی گفت: باید تلاش کنیم شرایط را برای حضور حداکثری جهت حضور پر شور مردم ایجاد کنیم به گونه‌ای که شرایطی ایجاد شود تا همه افکار عمومی بتوانند در انتخابات حضور پیدا کنند و محدودیتی برای هیچ قشری نباشد.
ابراهیم امینی پوری بیان داشت: آقای همتی شخصیت بسیار متفکر و دنیا دیده‌ای است که شعارش از خانه تا جهان می باشد، و این به این معنی است تا بتوانیم تعامل را در خانه خود ایجاد کنیم و این را به دنیا نیز بسط دهیم و شرایط را برای تعامل بیشتر با جهانیان فراهم کنیم.
امینی پوری افزود: ما با دنیا قهر کرده ایم و اگر بتوانیم قهرها را کنار بگذاریم، بسیاری از مشکلات و معضلات حل خواهد شد، همتی بر این دیدگاه که کشورها باید با هم تعامل داشته باشند تاکید دارند. 
رییس ستاد تبلیغات انتخاباتی عبدالناصر همتی در هرمزگان گفت: یکی از چالش های که در مناظرات مشاهده می کنیم مسائل اقتصادی است و گفتنی است که آقای همتی جز شخصیت های اقتصادی کشور هستند که در این زمینه آشنایی زیادی دارند، اگر قهر با دنیا کنار گذاشته شود مسایل اقتصادی نیز بهبود خواهد یافت.
وی عنوان کرد: ما کشور انتخابات هستیم و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بارها شاهد برگزاری و حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا بوده ایم.
رییس ستاد انتخابات همتی در هرمزگان گفت:  کشور ما بر اساس رای و نظر مردم اداره می‌شود، مظهر جمهوریت کشور ایران انتخابات است پس وظیفه داریم شرایطی ایجاد کنیم که هر فرد با هر دیدگاه و ایده ای در انتخابات شرکت کند چه به عنوان داوطلبان چه رای دهندگان.
وی خاطرنشان کرد: این انتخابات شگفتی های مختلفی داشته است از بحث تایید صلاحیت های گرفته تا مسائل دیگر، شاید دیگر کاندیدها از سالیان پیش برای انتخابات برنامه ریزی کرده بودند،  ستاد ما چندان دیر شروع به کار نکرد و نگاه مردم هرمزگان به دکتر همتی مثبت بوده است.
امینی پوری گفت: این روزها شاهد مناظرات انتخابات 1400 در صداوسیما هستیم مردم عزیز قضاوت خواهند کرد، تفاوت ها کاملا مشهود است، چه کسی شرایط کشور را می شناسد چه کس راه حل دارد چه کسی دنیا را می شناسد، تفاوت هایی که همتی دارد بر هیچ کس پوشیده نیست، با توجه به اینکه افراد زیادی علیه ایشان بودند همتی توانست جانانه دفاع کند، برخی ها وعده هایی توخالی می دهند، رفتار های پوپولیستی قطعا جواب نخواهد داد برخی وعده هایی می دهند که در سایر کشور های جهان نیز قابل دسترسی نیست.
رییس ستاد انتخاباتی دکتر همتی در هرمزگان گفت: ظرفیت استان هرمزگان در کشور بی بدلیل منحصر به فرد است که آقای همتی کاملا در جریان هستند، هرمزگان بیش از 1500 کیلومتر مرز دریایی، حوزه های گردشگری، صنایع، بازرگانی، کشاورزی، صنایع دریایی، شیلات و... از توانمندی های خاص هرمزگان است. 
وی با تاکید برتوانمندها و ظرفیت های موجود در هرمزگان گفت: در هر حوزه ای در وهله اول برای نیروهای خود استان صرف شود و در اختیار جوانان، سرمایه گذاران و کارآفرینان همین استان باشد اگر این امکانات در اختیار نیروهای ماندگار استان قرارگیرد شرایط تغییر خواهد کرد و قطعا جواب خواهد داد.
وی ابراز کرد: یکی از مشکلات و معضلات هرمزگان بیکاری جوانان است، در همه دنیا آبادترین شهرها شهرهای بندری است اما شرایط هرمزگان قابل مقایسه نیست با شهرهای مرکزی، یکی از چالش های اساسی بندرعباس و هرمزگان فاضلاب است که زیبنده یک شهر بندری نیست معماری شهری نیز همچنین شعار از خانه تا دنیا هرمزگان باید دروازه ارتباط ما با دنیا باشد، خدمت آقای همتی عنوان کردیم که چه دلایلی مانع شده است، نمی گوییم کاری صورت نگرفته اما با سایر استان ها قایل مقایسه نیست. 
امینی پوری اذعان کرد: بندر شهید رجایی چه در آمدهایی را نصیب کشور کرده است اما چه میزان از این درآمد صرف هرمزگان می شود، باید همه در آمدها و پتانسیل های هرمزگان در ابتدا صرف این استان شود.
رییس ستاد انتخابات دکتر همتی در هرمزگان تصریح کرد: استان های مرزی حتی یک نفر را رده بالای کشوری ندارند،  هیچ هرمزگانی در مناصبات کلیدی کشور نیست نه تنها وزیر بلکه در رده های پایین تر نیز وجود ندارد،  یکی از خواسته های ما از جناب همتی توجه به این امر است که قطعا از نیروهای هرمزگانی در پست های کلیدی استفاده شود.
امینی پوری افزود: جوانان هرمزگانی به ویژ قشر اهل سنت مغفول مانده اند، باید فارغ از جناح های سیاسی و مذهبی به جوانان هرمزگان توجه شود و از توانایی های آن ها در پست های بالای درون استانی و برون استانی استفاده شود.
وی اظهار کرد: تجارت در هرمزگان ریشه در سالیان بسیار دور دارد،  از پارسیان در غرب تا جاسک در شرق نگاه کنیم محرومیت وجود دارد جمعیت بسیار بالای از هرمزگان تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند که زیبنده این استان نیست، با وجود صنایع بزرگ جوانان بیکار بومی کم نیست به ویژه در جزایر  استان. 
رییس ستاد انتخاباتی دکتر همتی در هرمزگان بیان کرد: یکی از مشکلاتی که موجب کوچک شدن سفره مردم است برخی به اشتباه و با غرض مسایل دیگری را مطرح می کنند،  دلیل اصلی این مشکل قهر با دنیا و تحریم هایی است که وضع شده اند، همتی به خوبی راه برون رفت از این تنگنا را تنها آشتی با دنیا می داند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها