موج
کدخبر : ۳۸۱۱۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381182

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته 62 مورد جدید در ایلام به کرونا ویروس مبتلا شده است،گفت: متاسفانه از این تعداد یک مورد فوت نموده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد 38 هزارو 933 نفر خبر داد و افزود:طی 24 ساعت گذشته تعداد 62 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان  ایلام شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه در24 ساعت گذشته یک مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان داشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه 794 نفر می باشد، اظهار داشت:مورد فوتی امروز مربوط به شهرستان دهلران می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام  با اشاره به اینکه 22 بستری جدید ناشی از کرونا در مراکز درمانی بستری شدند و تعداد بستری های موجود در استان 87 نفر است،خاطرنشان کرد:ایلام با 10 بستری جدید همچنان دارای بالاترین میزان بسترها در استان است و رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی توسط مردم ضروری است.

دکتر کریمیان با بیان اینکه شهرستان های ایلام با 15هزار و 889 ابتلا، آبدانان با چهار هزار و165 ابتلا و چوار با 417 ابتلا در وضعیت نارنجی قرار دارند،گفت:دهلران، دره شهر، مهران، بدره، چرداول، سیروان، هلیلان، ملکشاهی و ایوان در وضعیت زرد قرار دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها