موج
کدخبر : ۳۸۱۱۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381143

غلامرضا صیادی:

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌ احمر خراسان رضوی عنوان کرد: تاکنون ۶۴ هزار و ۱۳۰ مسافر خارجی در ورودی‌های این استان تب‌سنجی شده‌اند که از افراد مشکوک به ابتلا به کرونا تست تشخیصی گرفته شده.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، غلامرضا صیادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بیان کرد: با اجرای طرح مراقبت بهداشتی در مبادی ورودی مرز‌های خراسان رضوی سه هزار و ۷۹۴ مسافر خارجی مشکوک ابتلا بهکرونا شناسایی شدند.

صیادی در ادامه افزود: این تعداد از ۲۵ اسفند پارسال تا ۱۲ خرداد ماه امسال و با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی شناسایی شده‌اند.

وی همچنین گفت: تاکنون ۶۴ هزار و ۱۳۰ مسافر خارجی در ورودی‌های خراسان رضوی  تب‌سنجی شده‌اند که از افراد مشکوک به ابتلا به کرونا تست تشخیصی گرفته شده و برای پیگیری‌های بعدی به دانشگاه علوم پزشکی مشهد معرفی شده‌اند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ادمه داد: هنگام تب‌سنجی و پایش سلامت مسافران، مباحث آموزشی برای مقابله با کرونا نیز به آنان ارائه می‌شود.

صیادی در خاتمه اظهار کرد: در اجرای این طرح ۲ قرارگاه مرزی شامل مرز هوایی در بخش پرواز‌های خارجی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد و مرز زمینی در دوغارون شهرستان تایباد این استان به منظور استقرار نیرو‌های هلال احمر انتخاب شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها