موج
کدخبر : ۳۸۰۶۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380612

در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی؛

شرکت صبا فولاد خلیج فارس در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی ، حامی تعداد یک هزار یتیم تحت حمایت کمیته امداد در استان هرمزگان شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، جلیل تراهی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان از حمایت شرکت صبا فولاد خلیج فارس از یک هزار کودک یتیم تحت پوشش کمیته امداد خبر داد و گفت: شرکت صبا فولاد خلیج فارس به عنوان یکی از واحدهای صنعتی مهم استان هرمزگان در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود در طرح اکرام ایتام کمیته امداد امام (ره) استان هرمزگان مشارکت  کرد و   حمایت از  تعداد یک هزار یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد را  عهده دار شدند.

تراهی افزود: توجه و مشارکت بنگاه های اقتصادی در حوزه مسئولیت های اجتماعی می تواند خدمات ارزشمند و اثربخشی به نیازمندان جامعه واستان در پی داشته باشد و امیدواریم با تداوم حمایت‌ها و مشارکت‌های این بنگاه‌ها بتوانیم مشکلات اساسی خانواده‌های ایتام و نیازمندان استان هرمزگان را برطرف کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان ضمن تشکر از مدیرعامل و هئیت مدیره شرکت صبا فولاد خلیج فارس به واسطه حمایت ماهیانه از فرزندان ایتام و دانش آموزان تحت حمایت این نهاد، گفت: از سایر واحد های اقتصادی استان دعودت می شود در پویش ایران مهربان  و حمایت از ایتام مشارکت فعال و اثر بخشی داشته باشند.

این مقام مسئول اظهار داشت: درحال حاضر ۱۵ هزار یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان است که از این تعداد بیش از هشت هزار یتیم و هفت هزار و ۵۰۰ فرزند محسنین هستند.

تراهی گفت: همه آحاد مردم  می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ در طرح خداپسندانه این نهاد مشارکت و حامی یک یا چند فرزند یتیم و فرزند محسنین  شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها