موج
کدخبر : ۳۸۰۳۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380372

کریم زارع خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان از واگذاری 325 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع با تقدیر از همراهی سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با کمیته امداد در ساخت و تامین مسکن مددجویان ، گفت: پروژه 1150 واحد مسکونی در حال حاضر، 96 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امروز کلید 325 واحد از مجموعه مذکور به مددجویان تحت کمیته امداد استان تقدیم می شود.

وی با تاکید بر اینکه مسکن پرهزینه‌ترین بخش از سبد معیشت مددجویان است، گفت: بهترین خدمت به محرومان در شرایطی که هزینه‌های اجاره و رهن مسکن در حال افزایش است، کمک به خانه‌دار شدن آنان است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با اعلام اینکه ۲۵ هزار خانوار از جامعه تحت حمایت کمیته امداد در استان اصفهان فاقد مسکن هستند، بیان داشت: از این میزان ۶۳۰۰ خانواده ساکن شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت و مابقی در روستاها یا  شهرهای با جمعیت کمتر ساکن هستند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در این مراسم که با حضور آقای تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، استاندار اصفهان و مدیرکل کمیته امداد استان در شهرستان تیران و کرون برگزار شد، گفت: سال گذشته در تفاهم‌نامه این پروژه، ساخت 1150 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در استان اصفهان برنامه‌ریزی شد.

نوبخت ضمن قدردانی از رئیس کمیته امداد در خصوص خدمات رسانی به مددجویان، اظهار داشت: خدمات کمیته امداد امام خمینی(ه) در زمینه ساخت و تامین مسکن شایسته تقدیر است. امیدواریم با همت این عزیزان، تامین مسکن مددجویان کمیته امداد هموار گردد.

به گزارش موج؛ عملیات ساخت1150 واحد مسکونی برای مددجویان استان اصفهان، با افتتاح 325 باب از واحدهای این پروژه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به ثمر نشست.

کمیته امداد اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها